Про сайт

         Вiтаємо в «свiтовому селi» – створеному для мiгрантiв та мiгрантами. А також тих, хто збирається ними стати. А також тих, хто, навпаки – не збирався взагалi й нiколи. Та незалежно вiд того – живете на двi чи бiльше країн, або лише однiєю та в однiй – усiм команда нашого сайту каже: 

               – Ласкаво просимо! Zapraszamy!      Welcome! Bienvenido!  Herzlich Willcommen!         Bine ati venit! Bienvenue! Милости просим!
           Bem Vinda! Valkommen! Benvenuto!                                                      Kuwakaribisha!  

         У нас: корисна iнформацiя про працевлаштування та життя за кордоном, поради мiгрантам та подорожнiм, новини про подiї в Українi й свiтi, полiтику, економiку, культуру та спорт, iнтерв’ю з видатними особистостями, icторiї з життя заробiтчан, а також небанальнi думки з приводу вiд наших блогерiв.

        В Global Village ми любимо своїх «односельцiв»! Поважаємо i  ними захоплюємося. Бо знаємо з власного досвiду, що таке мiгрантська доля. Бо пам’ятаємо, як це – одного дня ризикнути всiм i податися туди, де тебе нiхто не чекав. Аби через якийсь час i, не зважаючи нi на що, сказати собi вже там: менi вдалося!

      Сподiваємося, що в Global Village вам буде затишно i не нудно – все для цього зробимо. Вiримо, що й з вашою допомогою теж. Тому надсилайте свої дописи, вiдгуки й побажання i ставайте почесними мешканцями «свiтового села», тобто нашими авторами. Пишiть на адресу: [email protected] 

Ще трохи про

      Нашi правила

      1.Змiст сайту захищений авторським правом у вiдповiдностi з мiжнародним та законодавством України. Це означає, що можна: копiювати або скачувати наш контент для особистого користування, Iнтернет-виданням – безкоштовно використовувати нашу iнформацiю за умови вiдкритого гiпер-посилання i згадки першоджерела не нижче першого абзаца i обсягом не бiльше 1500 знакiв оригiнального тексту. Використання бiльшого обсягу можливе лише за письмової згоди Global Village.

       2. Користувачам сайту: ми спiлкуємося на засадах взаємної поваги. Тому не забуваємо про ввiчливiсть, доброзичливiсть i цивiлiзований дiалог навiть – та особливо! – коли категорично з кимось або чимось не погоджуємося. Ми вiтаємо активне обговорення й дискусiю, в тому числi й гарячу. Але перехiд на особистостi – нi. Розпалювання будь-якого виду ворожнечi, а також дискримнацiї за будь-якою ознакою на цьому сайтi не буде.

      3. Погляди авторiв сайту не завжди спiвпадають з поглядами редакцiї Global Village. Але ми не робимо з цього проблеми!