ПреЗЕдентська зiрка: що буде з Україною i не тiльки?

ПреЗЕдентська зiрка: що буде з Україною i не тiльки?

Прогнози

Астрологи пророкують докорiннi змiни, новi випробування, але й, нарештi, довгоочiкуваний український прорив за президенства В.Зеленського.

Ештон Бест-Коровайний

Спочатку про пророцтва тих, хто вже не з нами. Вiдомий провидець Вольф Мессiнг про сучасну вiйну на сходi України колись висловився, що вона буде тягтися довго. Ба бiльше, в неї будуть втягуватися iншi держави, всього понад десяток.

Болгарська ж передбачувачка Ванга взагалi вважала, що донецький регiон тривалий час iснуватиме окремо вiд України.

Ще один прогноз Мессiнга теж невтiшний – у свiтi в перiод 2019-2022-го ставатимуться природнi катаклiзми, внаслiдок яких чимало бiженцiв шукатимуть притулку саме в нашiй країнi.

Росiю теж чекають нелегкi часи. Одеський астролог Влад Росс каже про високу ймовiрнiсть техногенної катастрофи на територiї пiвнiчного сусiда, а також початок полiтичної кризи для дiючого режиму. Це станеться внаслiдок змiн в астрологiчнiй картi, а саме – мiсячного затемнення поруч з Марсом. До речi, до влади В.Путiн прийшов теж на тлi затемнення – сонячного. 2021-ий може стати останнiм роком його президенства, але втрата влади навряд чи буде мирною.

В 2019-му також станеться з’єднання сонця Росiї з Сатурном. Останнiй – традицiйно «важка» планета, що «вiдповiдає» за похмурi настрої.

Але крiм Сатурна, вiдповiднi несприятливi позицiї – для всiх мешканцiв Землi – зайняли також Уран та Нептун. Що означає кривавi конфлiкти й нестабiльнiсть. Про це попереджує астролог Людмила Халанська. Яка, щоправда, має i добру новину – переломний момент настане вже цього року, бо Уран остаточно увiйде в знак Тiльця. Уран – це завжди непередбачуванiсть та революцiйна новизна. В 2021-му Сатурн та Юпiтер опиняться у Водолiї, що означатиме сприятливi часи для людства. Ще краще буде в 2024-2025-му роках – стабiльнiсть i спокiй, прогресивнi змiни.

Останнi мiсяцi 2019 – знаковi для України. Висока вiрогiднiсть припинення вогню на сходi та повернення ДНР i ЛНР в Донбас. Щоправда, довоєнний статус-кво там все одно настане нескоро. Остаточно ж воєннi дiї припиняться лише в 2021-му.

Також ймовiрне послаблення гривнi – вже восени (Влад Росс). В тому числi, i «завдяки» несприятливiй фiнансовiй ситуацiї  у свiтi загалом, аж до нової кризи.

Зате загальна тенденцiя для нашої країни – дуже непогана. Бо ще в березнi Уран увiйшов у знак Тiльця, з яким генетично повязана Україна, i перебуватиме там наступних сiм рокiв. Змiни – докорiннi й позитивнi – почнуться з отриманням владних повноважень чоловiком-Водолiєм (Зеленський). Ми ж, до речi, живемо в епоху Водолiя. Астролог сповнений оптимiзму з приводу нашого нового президента – вiн упевнений, що тому вдасться зламати всi корупцiйнi схеми i усунути олiгархiв з полiтичної арени. Бо Зеленський, на думку Влада – то такий собi криворiзький Наполеон. Чоловiк, невисокий на зрiст, колись майже знищив європейську монархiю як систему.

Зате «шоколадний король», опонент Зеленського П.Порошенко, з полiтики нiкуди не подiнеться. Однак, на щастя, i зробити у нiй щось суттєве навряд чи зможе.

За Зеленського має покращитися i матерiальний добробут громадян – тому що в астрологiї колiр його прiзвища асоцiюється з розквiтом, зростанням та фiнансовими успiхами.

Тим часом, росiянам варто би пригадати пророцтва Ванги про те, що «Китаю треба боятися». Вже зараз чимало схiдних територiй Росiї перебувають пiд впливом їхнiх потужних сусiдiв. А наступне десятирiччя дуже ймовiрно «подарує» КНР увесь схiдний Сибiр. Зате на територiї захiдного можливе утворення нової слов’янської держави.

Змiни стануться не лише у нас, в європейських країнах також прийдуть до влади новi лiдери. Вже найближчим часом (як вважає Росс) з посади президента Францiї пiде Е.Макрон, його «виживуть» «жовтi жилети».

Чи так воно буде, чи нi – побачимо на власнi очi вже зовсiм скоро.

vladross.com.ua

2019gd.ru