Чикаго, модна українська столиця

Вiдбувся черговий показ колекцiй «весна-лiто 2019» вiд журналу Ukrainian People

      Видання, яке очолює журналiстка Ольга Руда, i компанія CHICAGO_UA (Лана Грамаковскі) вже не вперше органiзовують в Чикаго, США, фешн-шоу за участю провiдних українських дизайнерiв.

      Міжнародний проект орієнтований на колекції відомих брендів та підтримку молодих українських дизайнерів. Його благородна мета – гідно відзначити досягнення української моди та сприяти утвердженню позитивного іміджу України за кордоном.

     Шоу вдбувається двічі на рік – «весна/літо» та «осінь/зима». Досвід попередніх показів засвідчив величезну зацікавленість дизайнерів, моделей, декораторів, спонсорів, волонтерів та просто шанувальникiв моди.

      Ось i цього разу бажаючi – а це понад 300 гостей – отримали нагоду помилуватися вишуканим одягом вiд Оксани Мухи та Олени Даць, а також брендiв «Etno Mod» i «Синій Льон». На подiумi до них долучилися американськi «Laurel Bridal» та «Christos Fur».

     Було вишукано, коштовно, красиво. Вихід та подіум (дизайнери Таня Белік та Margaret Janachowska) освітлювали десятки ліхтарів. Бенкетнy залy Lone Tree Manor чикагзьського передмiстя Найлз заповнило елегантне товариство. Свiтська публiка насолоджувалися легкою музикою вiд дi-джея Кеш (Чикаго), позувалa для фото бiля «стіни преси», щоб згодом, затамувавши подих, спостерiгати за дефiле моделей у невагомих сукнях вiд наших дизайнерок.

     Першими демонстрували «повітрянi» пастелі вiд львів’янки Олени Даць. Чиї вироби носять, так на хвилинку, Шерон Стоун, Мішель Козинські та Джессіка Кларк. Одяг бренду «Олена Даць» продається більш, ніж у 20 країнах світу. Особливiсть її суконь – це тендiтна жiночнiсть. Або ж та сама нiжна класика, що отримала нове дихання в 21-му сторiччi.

    Показ продовжила Оксана Муха. Цi витвори мистецтва мріють  мати у своєму гардеробі моднi панi не лише не з України. Бренд “Oksana Mukha” представлений у 46 країнах, а серед нагород – десятки престижних національних та міжнародних премій. Вечiрня чи весiльна сукня вiд Оксани – це не лише останнiй тренд haute couture, але, якщо хочете, i повернення традицiї. Коли урочисте вбрання сприймалося не лише як окраса одного дня, але i як iнвестицiя. Бо кожна сукня – це ексклюзивнiсть в усьому, вiд ретельно пiдiбраних тканин до фурнiтури та прикрас. 

За кiлька хвилин до виходу на подiум

    Нове імя у фешн-індустрії – бренд “Etno Mod”. Назва говорить сама за себе – для тих, хто хоче виглядати вишукано i пишається своїм українським корінням. У Чикаго “Etno Mod” представив  етнічну колекцію з вишивкою бісером – унікальним матеріалом, що прийшов із глибин століть. Бiсер недарма порівнюють з дорогоцінним камінням, бо дарує незабутнє сяйво кольорiв на сучасному одязi.

      Далi був Хрісто Тальцидіс (Christos Fur & Leather), власник хутрового салону у Вестчестері (Westchester, Illinois), – дизайнер та майстер виробів з хутра та шкіри світового класу. Бренд “Christos Furs & Leather” пишається новими методами виготовлення модного одягу та аксесуарів. Крім хутра та шкіри, Хрісто також працює із замшею, вовною, кашеміром.

Танцювальний гурт “Вишиванка”

      Нарештi, показ i вiд Laurel Bridal, про чиї сукні пам’ятають дiвчата-нареченi. Бо це чарівне вбрання найголовнiшого дня виготовлене з тканин найвищого гатунку i завжди – з урахуванням останніх тенденцій європейської весільної моди.

      У перервах між показами перед гостями виступили українські співаки Василь Бондарчук, Олександр Балбус, Мар’яна Балаш та відомий танцювальний гурт “Вишиванка” Який у травні відзначатиме свій 10-річний ювілей (художній керівник Павло Федьків).

      Керували шоу ведучі Олександра Боднар та Вальдемар Салтиков.

      Пicля показу бажаючi купували унікальні дизайнерські речі та веселились на святковій вечірці. Свiтська подiя травня вдалася.

Фото на згадку з органiзаторами свята, Ольгою Рудою та Ланою Грамаковскi (в центрi)

Iнформацiя Ukrainian People

Фото: Marius Prundu, Mykhaylo Kifichak, Максим Прокопів.

   Там, де Ви живете, вiдбулася цiкава подiя за участю української громади? Сфотографуйте i розкажiть Global Village! Про неї i про Baс дiзнаються на всiх континентах, де вже читають цей сайт.