Михеїл Саакашвiлi: «В Україну? Скоро буду»

      Екс-президент Грузiї на своїй Фейсбук-сторiнцi оголосив, що незабаром повертається до Києва – дотримуючи власної обiцянки, що це зробить, коли Петро Порошенко стане українським колишнiм.

       «Iнаугурацiя нового президента менi супер-сподобалася,  – подiлився Саакашвiлi у своєму вiдео-зверненнi. – Я був гордим за Україну та українцiв. Це унiкальне явище – як вiдбулися цi вибори, та й загалом – особистiсть самого президента… Справдi, було розкiшно, я навiть трошки позаздрив професiйно».

       Стосовно повернення: «Так, справдi збираюся це зробити – бо стосовно мене було порушено справедливiсть. Для мене це – питання справедливостi, а не полiтичного вибору. Я планую приїхати до Києва – бо за ним скучив, за друзями там. Яких знаю вже десятки рокiв. Україну вважаю своїм другим домом, а Київ – рiдним для мене мiстом, як вже й Одесу.

      Мене цiлком штучно позбавили громадянства; в судi вже протягом багатьох мiсяцiв не розглядаються мої справи. Кажуть, що треба експертизу провести, а експертиза каже, що у них – дворiчна черга. Тобто, зi мною в «наперстки» граються.

      Сьогоднi Зеленський справдi закликав усiх, хто хоче повернутися в Україну, це зробити, i обiцяв усiм громадянство. Менi не потрiбне громадянство, менi треба вiдновити громадянство України. А для початку мене треба просто допустити на її територiю, оскiльки прикордоннi вiйська отримали ще вiд Порошенка заборону на мiй вїзд. Я надiюся, що цю заборону буде скасовано дуже скоро. Природньо, я збираюся в Україну i сподiваюся, що всi рiшення буде прийнято в найкоротший термiн. До зустрiчi в Києвi!»

       Нагадаємо, що попереднiй президент П.Порошенко своїм указом свого часу позбавив М.Саакашвiлi українського громадянства.

Ештон Бест-Коровайний

Напишіть відгук