«Бiг ПЄС по електоральний овес...»

     Огляд полiтичних новин

   

     Бий Вакарчука, щоб Зеленськi боялись! В штабі Петра Порошенка відбулась нарада, на якій дiйшли  висновку, що головний опонент на виборах не стільки Зеленський, скільки Вакарчук. Адже саме з ним eкс-БПП (ПЕС) ділить одне електоральне поле. 

      Фракція у кількості 80-100 штиків оцінюється штабом Порошенка як гарантія продовження його політичної кар’єри та уникнення від кримінальної відповідальності. Половину планували взяти по одномандатному округу, половину по мажоритарці. Партія “Голос” розглядається як лояльна та союзницька, але Порошенко тяжіє до повного контролю. У зв’язку з цим, політсилу Вакарчука будуть “мочити”. По повній програмі. Чим менше голосів візьме Вакарчук, тим більше візьме ПЕС – така позиція.

        Іншими словами: ворог № 1 – Зеленський, ворог № 2 – Вакарчук. За такою політтехнологічною концепцією будуватиметься виборча кампанія ПЕС. Тож не дивуйтесь – дуже скоро Славко, на думку порохоботів, стане агентом Путіна та маріонеткою олігарха Пінчука.

     Жінки з оточення Петра Порошенка незадоволені тим, что Володимир Зеленський вважає українських жінок брендом.          Мають право так вважати. Але треба бути послідовними. Якщи привабливість українок – це сексизм та примітивізм, тоді Ірині Геращенко треба ходити у валянках та фуфайці. Без манікюру, без зачіски та решти провокуючих на сексизм елементів.

        А Ірина Луценко має проклинати тих, хто наділив її брендом Жінки третього тисячоліття. Ну, хоча б до суду позвати за таку шалену образу.

     Сумки від Гуччі –  на смітник. Парфуми від Шанель – в унітаз. Дизайнерські сукні – під ніж. І лише після цього, дівчата-порохоботки, ви отримаєте моральне право стогнати про сексизм.

      Ангела Меркель пообіцяла, що Німеччина не припинить антиросійських санкцій до повернення Криму Україні.
      Це дуже важливий політичний сигнал. Було багато розмов про те, що Захід кримську сторінку вважає перевернутою. І що деокупації Донбасу достатньо для помилування Росії в очах світової спільноти. 
       Актуалізація Криму – це першочергове завдання української дипломатії. Якби подібну заяву від Меркель витягнув Петро Порошенко, наші ЗМІ оцінили б це як безумовну дипломатичну перемогу. Як успіх Президента-патріота. А щодо Зеленського й досі продовжують скиглити про зраду. 
      Може, вже досить подвійних стандартів? Тим більше – таких неправдивих та недолугих. Очевидно, що зовнішньополітичний курс України не змінився. У московський реванш наразі вірять тільки ті, хто свідомо хоче бути обдуреним. Кому хочеться жити у вигаданому всесвіті. 
Звісно, це легше, ніж визнати свою помилку. Але гірше. Для власної свідомості та нервової системи. І для країни.

Вiталiй Iщенко

Карикатура Богдана Процишина

Напишіть відгук