Bella signorina, наша Iрина

Українська «Орнелла Муттi» – серед претентенток на корону «Мiс Італiя – 2019»

    Іринi всього 20, aле її першою перемогою вже пишаються в обидвох країнах, Італiї та Українi. Чимось схожа на юну Орнеллу Муттi, журналiсти в рiднiй Ломбардiї захоплено пишуть про «загадковий погляд зелених очей русявої дiвчини з берегiв озера Комо».

     «А також з карпатських гiр Буковини», – могли би додати колишнi земляки красунi, що родом з Чернiвцiв. Там вперше побачила свiт панна Нiколi, одна з претенденток на звання «Мiс Італiя – 2019».

     Мама мiс, Валентина, колись переїхала на Аппенiнський пiвострiв. Батька звати Маурiцiо, крiм Ірини, в родинi ще двi доньки – 18-рiчнi Алiна та Франческа. Сiм’я захоплюється музикою, кожен грає на якомусь iнструментi. Ірина обрала саксофон – ще коли мала сiм рокiв. Мешкають в мiстечку Алта Валле Інтеві.

        Cеньйорина Ірина, або «Айрi», як її називають вдома –  студентка, спортсменка (зрiст – 176 см.), розумниця, навiть трошки актриса. Навчається на економiста в унiверситетi в Лугано (Швейцарiя), має коричневий пояс з карате, грає в тенiс, катається на лижах, любить плавати. Вболiває за команду «Iнтер».

      Минулого лiта дебютувала в кiно – комiчному голiвудському детективi «Murder Mystery» («Загадкове вбивство»), з Дженiфер Анiстон та Адамом Сандлером. Частину фiльму знiмали в околицях озера Комо, Iринi дiсталася епiзодична роль.

      На регiональному конкурсi краси Miss Miluna Lombardia в Саронно Нiколi обiйшла 25 конкуренток i стала переможницею. Журi – а серед них вiдома в Італiї модель Маргерiта Монфорте, телеведуча Аллесандра Фано та фешн-менеджер Джессiка Томао –  вiдзначили «невимушенi елегантнiсть та природнiсть» Ірини. A також її грацiйнiсть пiд час танцю в бiкiнi.

     Cпершу був вихiд учасниць classic look, потiм – в суцiльних купальниках, пiсля чого суддi допустили до наступного туру лише шiстьох. А вiдтак був конкурс талантiв, соло Ірини на саксi пiдкорило всiх. Приймаючи корону вiд попередньої Miss Miluna, Денiз Айрольдi, нова королева краси не могла стримати щасливих слiз.

      Про змагання розповiла, що її пiдтримували дiвчата-суперницi, стосунки мiж усiма були чудовими. Крiм того: «Я дуже хвилювалася, надто, пiд час початкового туру. Але нi на хвилину не втрачала надiї на перемогу. Це вечiр, якого я нiколи не забуду, бо ж перша частина моєї мрiї вже збулася».

     «Частина друга» – працювати на телебаченнi, куди Ірина потрапить вже зовсiм скоро, наразi –  як претендентка на звання «Мiс Iталiї». Конкурс транслюватимуть у прямому ефiрi з Риму 6 вересня, за мiс Нiколi можна (i треба!) проголосувати за телефоном, що з’явиться на екранi. Її номер – 52, тi, хто зараз в Iталiї – давайте зробимо його щасливим!

     Про «Мiс Iталiю»: конкурс, що стартував ще в 1939-му, вважається «кузнею кадрiв» для телебачення та кiно. Серед найбiльш вiдомих його учасниць – Софi Лорен, Стефанiя Сандреллi, Алана Фальчi.

      Дiвчата з Ломбардiї часто ставали королевами iталiйської краси, 10 разiв за всю iсторiю. Їх випереджували тiльки сiцилiйки – тi перемагали в 11 виборах мiс. Востаннє корону повезли до Ломбардiї в 1990-му.

       Щоб це повторилося в 2019-му, Ірина Нiколi має всi шанси. Українцi титул «королеви» личить.

       Горпина Мак-Грегор

       Фото: sattegiorni.it та з Facebook Ірини Нiколi