Надiя для Надiї: 45000-50000 грн. щомiсяця

Такою буде зарплата екс-депутата Н.Савченко як ведучої нової програми на каналi ZiK.

      Телеканал, як вiдомо, належить до групи ЗМI, пiдконтрольних В.Медведчуку.

      З роботою Надiї довго нещастило – до лав ЗСУ повернутися не могла в зв’язку з погiршенням стану здоров’я (спершу в росiйськiй, а вiдтак – українськiй тюрмi), iншi потенцiйнi працедавцi вiдмовляли їй через судимiсть.

       На тему працевлаштування Савченко недавно написала на своїй Фейсбук-сторiнцi: «Неочікувано серед ЗМІ викликала фурор новина, що я звернулася в центр зайнятості в пошуках роботи і отримала офіційний статус безробітньої людини в нашій країні.

   А те що в нас десятки тисяч безробітних людей в Україні, які виживають підзаробітками і не можуть знайти роботу офіційно оформлену в трудову книжку, не цікавить нікого?!
Для ЗМІ звично бігати тільки за політичними сенсаціями. Журналісти мало висвітлюють реальні проблеми простих людей, бо це, як вони вважають, не цікаво.
        Сподіваюсь питання безробіття в Україні і пошуку роботи українцями за кордоном буде цікаво новій владі. Бо для того її і обирали!… Добре, що хоч завдяки імені Савченко, на цю проблему, нарешті, потужно звернули увагу і ЗМІ».

        Останнi не раз «потужно звертали увагу» й на те, що з ZiK протягом липня-серпня звiльнилися понад 35% працiвникiв, левова частка яких – журналiсти й топ-менеджери. Бiльшiсть зробила це на знак протесту проти змiни власника каналу. Вiднедавна ним став Тарас Козак, друг i однопартiєць (ОПЗЖ) Медведчука.

       Як кажуть зараз звiльненi, зарплату на каналi часто затримували i платили «в конвертах». Тобто – у вiдомостi для Пенсiйного фонду розписувалися за одну суму, а на руки отримували iншу, бiльшу.

      Найкраще на ZiK заробляють ведучi програм – 45000-50000 гривень, плюс премiальнi. Стiльки ж платитимуть i Надiї

      Н.Савченко, що недавно влилася в творчий колектив каналу, буде вести програму «Коментатор. Cекрети Верховної Ради». Кулуарнi розмови, про те, як бюджет «пиляють», та iншi буднi полiтики – такими заявленi теми нового шоу.

      В самiй Радi джерела Global Village кажуть, що отримати роботу на каналi екс-депутатцi допомiг Нестор Шуфрич, ще один одiозний полiтик з ОПЗЖ, який зараз очолює парламентський комiтет з питань свободи слова. З Шуфричем Савченко приятелює ще з часiв Ради попереднього скликання.

     Як свiжоспечений журналiст, Надiя тепер матиме нагоду привертати увагу до проблем українських безробiтних. Звичайно, якщо ця тема ще буде її хвилювати.

      Iнших колег нова ведуча ZiK, про всяк випадок, попередила, що можуть отримати вiд неї не лише коментарi: «Якщо я ще раз побачу хамське ставлення до себе від журналістів,… і думаючи, що ви зі своїми 4G-камерами і смартфоном можете зазирнути мені прямо у душу… повірте, я просто покажу і навчу вас, як дають здачі. Оце і все». 

Ештон Бест-Коровайний

Карикатура Богдана Процишина

Фото: з Фейсбук-сторiнки Надiї  Савченко та radiosvoboda