Прем’єр Гончарук: «Ми вас зiгрiємо!»

I чи зменшить анбандлiнг тарифи?

В Українi почався й буде опалювальний сезон, а хто проти – той Кобзон. Це якщо перефразувати свiжий пост на Фейсбуцi прем’єр-мiнiстра України Олексiя Гончарука. А якщо серйозно, то глава уряду пообiцяв, що громадяни цiєї зими мерзнути не будуть, i «все пiд контролем». На своїй сторiнцi О.Гончарук прозвiтував що:

«Перевірив готовність до опалювального сезону разом з міністром енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель та першим заступником голови правління Нафтогазу Сергієм Переломою.

У наших підземних сховищах достатньо газу – рекорд за останні роки, понад 21 млрд куб м. Задіяні всі 11 газових сховищ.

Нафтогаз та Укртрансгаз провели моделювання усіх можливих критичних ситуацій. Від поганої погоди до припинення транзиту.

Тепло в оселях українців буде – всі структури абсолютно підготовлені.

Ми працюємо над тим, щоб продовжився транзит, тривають тристоронні переговори.

Транзит дає нам $2-3 млрд на рік, гарантує енергетичну безпеку Європи, посилює нашу стійкість на міжнародній арені.

Впровадження європейських газових правил щодо розділення транспортування та реалізації газу (анбандлінг) – перевага на переговорах, що підсилює нашу позицію.

Підкреслюю: українська Газотранспортна система залишається у державній власності на 100%. Це стратегічний актив і це залишається так.
І в цьому процесі важливим є впровадження європейських газових правил.

Перший крок зроблено, сподіваємось 31 жовтня Верховна Рада підтримає у другому читанні (перше було 18 жовтня – ред.) законопроект 2239-1 про анбандлінг».

Що означає цей термiн?

Bідокремлення від НАК «Нафтогаз України» діяльності з транспортування природного газу.

Чому це потрiбно зробити?

Щоб зменшити, а в iдеалi – звести нанiвець корупцiйнi схеми навколо транзиту газу. Це європейська практика – якщо оператор газо-транспортної системи (ГТС) видiлений в незалежну структуру. Важливо, щоб цей оператор був незалежним не лише вiд власника, як-от «Нафтогазу», але й вiд iнших постачальникiв чи виробникiв газу та електроенергiї. Зокрема, тих, що пов’язанi з органами державної влади. Таким чином можна буде уникнути невигiдних для нашої держави домовленостей – а таких було чимало за минулi роки – за рахунок прозорих правил конкуренцї та стабiльної роботи галузi на внутрiшньому та зовнiшньому ринках послуг транспортування газу.

Зовнiшньо-полiтична сторона

Зараз транзит природного газу дає країнi до 3% ВВП. Теоретично, анбандлiнг збiльшує довiру захiдних постачальникiв та споживачiв газу до українського оператора ГТС, а вiдтак можна вести мову про монетизацiю цiєї довiри.

Чи знизить анбандлiнг тарифи для населення?

Це питання в урядi делiкатно обминають, щоб не вiдповiдати «нi». Наразi ситуацiя виглядає так: анбандлiнг, якщо проведений та реалiзований успiшно, може створити передумови для полегшення тарифного тягаря для громадян. Але станеться це нескоро.

Ризики

Вони є. До кiнця року дiє транзитний контракт мiж Нафтогазом та Газпромом, вiн приносить до трьох мiльярдiв доларiв. Виведення ГТС з-пiд контролю Нафтогазу означатиме порушення договiрних зобов’язань, чим не забаряться скористатися росiяни. Варто нагадати, що саме дотримання контрактiв допомогло Нафтогазу виграти арбiтражний суд у Стокгольмi на 4,6 млпд. доларiв. В новому арбiтражi наша держава вимагає вiд Газпрому компенсацiї недоплат на 11,6 млрд. Анбандлiнг може полегшити становище Росiї в судi.

Крiм того, наразi залишається вiдкритим питання спiрних газових сховищ природного газу, що контролюються структурами Коломойського та Фiрташа. Ринкова вартiсть об’ємiв палива в них – майже 7 млрд. доларiв. Вiдокремлення ГТС разом з цими сховищами створює небаченi проблеми для нового оператора, про залучення мiжнародних партнерiв в такому випадку можна забути.

Тим часом,

вже в листопадi Нафтогаз пiдвищить цiну на газ для промисловостi на 18,4 – 19,6%. Це повязано зi зростанням цiн на газ у Європi, звiдки його для нас постачають.

Facebook, reform.energy

Ештон Бест-Коровайний

Фото: 5ua

Карикатура: tsn

Напишіть відгук