Трагедія у небі: про фатальний рейс PS 752 Тегеран–Київ (оновлюється)

На борту літака МАУ були 176 людей. Не вижив ніхто

8 січня 2020 вже стало  найтрагічнішою датою року, що розпочався та загалом – в історії української пасажирської авіації.

Ось що повідомляють про катастрофу “боїнга” 737-800 та її ймовірні причини західні ЗМІ:

Що сталося. Рейс затримали на годину, причин затримки не повідомляють. Літак спалахнув у небі через кілька хвилин після того, як піднявся в повітря над аеропортом “Хомейні”, приблизно о 4.30 год (за Києвом). Відтак впав на фермерське поле поруч з місцевістю Шахедшар на околицях Тегерана.  На уламках фюзеляжу – чимало дрібних отворів.

На борту були 168 пасажирів та 9 членів екіпажу, всі загинули.

Катастрофа сталася через кілька годин після того, як Іран розпочав атаку балістичними ракетами по військових базах США в Іраку, де зараз перебувають американські солдати.  Iранські очільники  наполягають, що  зв’язку між обидвома подіями нема. 

Попередня версія іранської влади: “технічні несправності” і що “пілот не впорався з керуванням після того, як загорівся один з двигунів”. Тим не менш, іранці визнають, що команда літака жодного разу не повідомляла наземні служби про критичні проблеми з машиною, а це є обов’язковим згідно з протоколом авіа-перевезень. Іранці категорично відмовилися передати чорні скриньки, знайдені на місці падіння, представникам компанії “Боїнг” чи МАУ. 

Все ще відсутня реакція МЗС з приводу цієї відмови.

Загиблі: 11 українців, 63 канадців, 82 іранці, 10 шведів, 4 афганців, 3 німців і 3 англійців. ( Як повідомив шеф МЗС В.Пристайко)

Список українських громадян: Наумкін Олексій Євгенович,
Гапоненко Володимир Іванович, Хоменко Сергій Анатолійович (пілоти).

Статнік Катерина Олегівна, Матьков Ігор Валерійович, Микитюк Марія Михайлівна,  Лихно Денис Михайлович, Овчарук Валерія Євгеніївна,  Сологуб Юлія Миколаївна (бортпровідники)

Олена Малахова, Ольга Кобюк (пасажири).

Про літак: Перед своїм останнім рейсом обслуговував польоти менше, ніж 4 роки. Тобто, машина була новою. Пройшов технічний огляд за два дні перед катастрофою. В МАУ  наголошують, що екіпаж, який його обслуговував, був “одним з найкращих”, ним керували пілоти з великим досвідом польотів. 

Ще версії: Експерти з французької фірми-виробника авіа-двигунів  CFM  наполягають, що “висновки про ймовірну технічну несправність – дуже передчасні”. 

Тим не менш, вже увечері 8 січня неназвані “західні фахівці” з Канади, США та Європи повідомили агенцію Reuters, що причина катастрофи – “займання в двигуні”. Вони ж відхилили вірогідність випадкового влучення в літак ракетою іранських сил ППО. Наразі також не коментують, чому, коли їхній вердикт справедливий, літак не здійснив аварійну посадку на другому двигуні – загальноприйнята практика в авіації. 

Тим часом, опоненти цієї версії –  також і ті, що брали участь в розслідуванні причин інших авіа-катастроф – нагадують: встановлення причин в таких випадках, зазвичай, вимагає бодай кількох місяців для початкових результатів. Також через те, що вимагає копіткої та комплексної роботи  багатьох фахівців, і не лише з регуляторних організацій, що контролюють безпеку перельотів, та виробників. Ще одне неназване джерело повідомило, що “встановлення причини аварії протягом 24 годин – це велика рідкість у нашій практиці”. 

В попередньому звіті іранських дослідників катастрофу класифікували як “нещасливий випадок”. Також наголосили, що бортові самописці (чорні скриньки) – серйозно пошкоджені.

9 січня з Пентагона, теж  анонімно, припустили, що в літак випадково влучила російська ракета “Тор-М1”, яка перебуває на озброєнні іранських сил ППО. Останні перебувають у бойовій готовності вже протягом тижня.  

Чи може бути проблема з “боїнгом”? Літаки моделі 737-800 – як той, що летів з Тегерана –  перевіряють по всьому світу  ще з минулого року. Після того, як авіалінії стали повідомляти про тріщини в деталях, що відповідають за кріплення крил до фюзеляжа. В жовтні 2019-го компанія “Боїнг” повідомила, що її фахівці перевірили 810 машин. Серед усіх перевірених ремонту потребували 38, або 5%.  

Що робить Україна. Президент В.Зеленський висловив співчуття родинам загиблих та перервав свій візит до Оману. Також доручив Генпрокурору Р. Рябошапці перевірити весь цивільний авіа-флот країни стосовно його придатності для польотів. В країні оголошено жалобу.

В Кабміні створено гарячу лінію для родичів та близьких жертв катастрофи.

На місце трагедії  прибула група наших експертів. Серед них є ті, хто розслідували причину загибелі малайзійського “боїнга” МН17 над Донбасом в липні 2014-го.

Р. Рябошапка порушив кримінальну справу за ч. 3 ст. 276 Кримінального кодексу (порушення правил безпеки руху чи експлуатації  повітряного транспорту, що спричинилося до загибелі людей). 

Що мала би зробити: Діяти швидше й наполегливіше. Президент повернувся в Україну лише через добу після трагедії. 

Низка міжнародних авіаліній, як і МАУ,  вже скасували свої рейси в іранському авіа-просторі.

theguardian, dailymail.co, bbc

Людмила Пустельник

Фото: dailymail.co

Напишіть відгук