ЗапЛютий, гон-Чаревень, гЛистопадень: політично-астрологічний календар на 2020 рік

Зичень

МВФ або Світовий Банк дадуть черговий транш – якщо будемо чемними. Також місяць позичок очей в Сірка українською владою – в зв’язку з покращенням життя вже сьогодні працівників міністерств (зарплати від 150000 грн.),  депутатів парламенту (від 100000), голови «Укрпошти» (понад 100000) й топ-менеджерів «Нафтогазу» Коболєва й Вітренка (700000000 грн. преміальних).

ЗапЛютий

Вірогідність зростання  рівня слиновиділення у громадян по відношенню до працівників міністерств, депутатів парламенту та інших топ-менеджерів. Через це можливі повені та погіршення зору представників влади різних рівнів.

Базарень

Обговорення у Верховній Раді та Кабміні, як вигідніше продати все, що ще не продали разом із  землею. Висока ймовірність офіційних повідомлень про підвищення рівня  добробуту громадян, зростання соціального захисту та інших  явищ, непомітних неозброєним оком та на тверезу голову.

Пустоцвітень

Продовжуватимуться тенденції попереднього місяця. Ймовірність проголошення чергового курсу на оздоровлення економіки та боротьби з корупцією. Ну-ну…

Трахень

Крайній термін для реалізації «зеленої» обіцянки-довгограю про «весняні посадки» корумпованих представників попередньої влади. Далі котресь з двох: або ймовірність масового оргазму населення, або неймовірна й остаточна еректильна дисфункція силових відомств та Генпрокуратури.  

Гон-Чаревень

Можлива відставка уряду. Або хоч самокат в прем’єр-міністра Гончарука поламається – мусить же бути людям бодай якесь полегшення!

Схлипень

Ймовірність, що українці плакатимуть від щастя: бо попередній опалювальний сезон вже закінчився, а в новому ще нема потреби. Тож можна буде заощадити на тарифах.

Сепарень

«Л/ДНР» почнуть таємні одночасні переговори про об’єднання –  з Україною, а потім з Росією. А, може, й навпаки, але несуттєво, бо нікому таке не треба.

Гондурас, Лівія, Буркіна-Фасо, Монголія та Сектор Газа теж відмовляться.

вСоресень

Громадяни відчують наслідки економічної політики уряду «соросят», як не дефолт, то інший «прикол». Можливі стрибки курсів валют, банкірів – до Лондона та інших світових столиць, а просто стурбованих громадян – у гречку, в зв’язку з осіннім загостренням.

Жлобень

Громадяни, що не працюють в міністерствах, парламенті, головами «Укрпошти» й топ-менеджерами порадіють оприлюдненим цінам за літній відпочинок працівників міністерств, парламенту тощо на Тенерифе, Балі та інших чарівних куточках планети.

гЛистопадень

Ймовірність розпуску парламенту, відставки уряду, звільнення Генпрокурора,  бандити сидітимуть в тюрмах, а вчителі-лікарі-пенсіонери – на Канарах… А що, навіть помріяти не можна?!

Трутнень

Якщо справдиться прогноз попереднього місяця, то знову будуть  свіжі вибори. До влади почнуть пхатися нові чесні обличчя з шахрайськими пиками. I ось так все життя… Але це й без астрології зрозуміло.

Людмила Пустельник, Global Village

Ідея: Богдан Процишин

Фото: prodereban.com.ua, vectornews.net, 24tv.ua, news.vash.ua, slovoidilo.ua, rbc.ua, vina-uto777.livejournal,

Карикатури: anekdot.kozaku.in.ua, news-front.info