«Мер Кличко тратить 124 млн. грн. бюджетних грошей на підконтрольні ЗМІ» – Томенко

…А на чиновників мерії – 700 млн.

Є така проблема в українського народу, яким активно зловживає влада, відсутність думання у статусі ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ. Збудували міст у Києві – спасибі меру, фонтан в Умані – спасибі депутату, а те що збудували на бюджетні кошти та ще й у кілька разів дорожче, то не так важливо.

А мусить бути важливо і дякувати варто ПЛАТНИКАМ ПОДАТКІВ, а не чиновникам та депутатам!

Але сьогодні не про це. До нашої команди громадського руху «Рідна країна» постійно звертаються кияни щодо невиконання тих чи інших міських програм: то освітянам невчасно виплатили зарплатні, то в лікарнях брак медсестер через малі зарплати…

Тому ми вирішили ще раз проаналізувати бюджет Києва-2020.
То ось, на утримання апарату виконкому КМДА та апарату Київської міської ради, де один керівник (популярно кажучи, на апарат Кличка) передбачено близько 700 мільйонів гривень, на підтримку засобів масової інформації – майже 124 мільйони!

Якщо додати так звані інші видатки на піар та поточну діяльність міського голови можемо сказати, що кияни утримують мера на мільярд?! Тобто, щоб телебачення, радіо і газету, які б хвалили чесну і некорумповану команду Кличка кияни платять 124 мільйони своїх коштів!

Для прикладу: на програму поліпшення води в Києві – біля 20 млн.грн., на відпочинок та оздоровлення дітей – 7 мільйонів грн, на програму «Спорт для всіх» та всі фізкультурно-масові заходи – 19 мільйонів, на охорону, збереження та реставрацію історико-архітектурних пам‘яток – 25 мільйонів…

Я вже мовчу про приховану рекламу героїчної діяльності Київської влади на каналах Медведчука, Льовочкіна-Фірташа та інших фанатів Путіна. Там вже кілька років виходять рекламні сюжети і цікаво – хто ж за них платить і чому?

А тим часом добрі кияни спонсорують 200-300 відсоткові премії чиновникам і сотні мільйонів на медіа для влади.
І от питання до киян і влади:А чи не пора виконати закони України і роздержавити ( перестати утримувати із бюджету) медіа для Кличка і київських чиновників?!

Facebook

Микола Томенко, голова громадського руху «Рідна країна»

Фото: https://politikus.ru/