«Мріє, не зрадь»: емоційна пісенна реп-прем’єра до дня народження Лесі Українки

Реп на відомий вірш поетеси нове прочитання класики вихованцями Творчої школи Павла Табакова

«Мріє, не зрадь»: репового прочитання поезії Лесі Українки ще не робив ніхто. А все розпочалося зі звичайних читань на заняттях з акторської майстерності у Творчій школі Павла Табакова, яка вже два роки діє у Львові. Так і закінчилося б лише емоційним виконанням, якби не Павло Табаков – музичний продюсер школи, композитор та експериментатор. Почувши вірш, він взяв текст – і вже до кінця заняття вийшов з демо-версією сьогоднішньої оригінальної прем’єри у стилі реп.

У кожної людини є мрія, яка веде її по життю. Але не всім і здійснення не всіх мрій даються легко… Головне – не здаватися, навіть якщо  відчай, біль, безнадія, безсонні ночі… Бажання дітей із Творчої школи Павла Табакова неординарно підготуватися до поетичних читань з нагоди дня народження Лесі Українки, 25 лютого, перетворило  вірш славетної української поетеси на реповану композицію, що проймає до мурах.  

Діти не просто загорілися проектом – було настільки багато бажаючих взяти участь у записі пісні та зйомках відео, що керівники та педагоги школи провели кастинг. Вихованці знімали свої версії виконання під музику – і, зрештою, 17 учнів були задіяні у прем’єрі. Відчай, страх, безнадія – усі емоції в кадрі справжні, або, принаймні, талановито зіграні юними акторами Творчої школи Павла Табакова.

«Мріє, не зрадь» – це слова, яких діти стовідсотково ніколи не забудуть. Це – саме той випадок, коли поезія Лесі Українки стала цікавою для підлітків. Тож тепер вони читають, вишукують, експериментують, вигадують, і вже самі пропонують створити нові поетично-музичні проекти.

З Днем народження, Лесю Українко!

Галина Гузьо, промоменеджер

 Фото: Творча школа Павла Табакова та https://ua.korrespondent.net/

Напишіть відгук