Коронавірус, Італія: безкоштовні вода, світло та порносайт для карантинних зон

Новини з Аппенінського півострова від українки Аліни Бенько: «У нас все ок з оптимізмом!»

Трохи статистики: за минулий тиждень в Італії 650 осіб були вражені коронавірусом та померли 17. Ці люди були  похилого віку з супутніми хронічними хворобами. На превеликий жаль, саме для цієї категорії вірус, здебільшого, стає фатальним.

Втішає, що 45 пацієнтів уже одужали і повернулися до звичного життя. Інформацію, що серед уражених вірусом є також вісім малих дітей на даний момент не підтверджено міністерством здоров’я.

У «червоних» (карантинних) зонах Італії, тобто, у північних регіонах, сконцентрована найбільша кількість випадків ураження коронавірусом. Відповідно, більшість громадян змушені сидіти по домівках (на домашньому карантині). Але італійська влада подбала, щоб на даний момент газ, світло та вода для жителів цих регіонів були безкоштовними. Всі квитанції за оплату під час карантину будуть анульовані.

А ще на певний період часу для жителів “червоних” зон буде  у вільному доступі відомий порносайт –  бо чого тільки не вигадаєш, аби люди з домівок не виходили!

Три випадки вірусу офіційно підтверджені міністерством здоров’я Італії в регіоні Кампанія.

Одна із пацієнток – це наша молода співвітчизниця, яка працює біологом у північному містечку Кремоні. Дівчина приїхала звідти на південь, у маленьке селище в зоні Чіленто, аби провідати батьків та трішки відпочити. На п’ятий день своєї відпустки почала почуватися погано: з’явилися висока температура, головний біль, слабкість, виникли труднощі з диханням. Тому  звернулася за допомогою до медиків лікарні в містечку Валло делла Луканія. Тамтешні фахівці, запідозривши небезпеку, зробили їй тест, який виявився позитивним; згодом дівчину транспортували в лікарню міста Неаполь.

Наша співвітчизниця зараз перебуває на лікуванні, і її загальний стан здоров’я не є критичним.

Також позитивною на тест коронавірусу виявилася інша молода дівчина з Казерти і так, як і в нашої співвітчизниці, стан її здоров’я не визнаний критичним.

В Неаполі зафіксували третій випадок коронавірусу у жителя цього міста, але наразі про нього ще нічого невідомо.

Зате добрі новини є: в Римі одужало подружжя китайських туристів, які були госпіталізовані у столичну лікарню «Лаццаро Спаланцані» з коронавірусом майже місяць тому. На даний момент подружжя ще залишається в шпиталі, бо потребує часу, аби набратися сил та відійти від хвороби. Для їхнього лікування італійські лікарі застосували ліки іноземного походження. Які саме –  не вказано.

Також повністю одужав італійський науковець, якого вже виписали; чоловік прекрасно себе почуває і всього через декілька днів його життя повернеться у звичне русло.

Студент Нікколо, який був евакуйований останнім з Уханю, зараз перебуває на карантині і не демонструє жодних ознак хвороби.
Як бачите, від коронавірусу одужують.

Тим часом, у нашому «південному королівстві» Салерно, де я мешкаю, незважаючи на три випадки вірусу в регіоні –  все прекрасно і спокійно. У зв’язку зі спалахом недуги всі навчальні заклади зачинені до понеділка – поки що.

Але життя продовжується, до весни залишається зовсім трішки, погода чудова, у магазинах нам нічого не бракує!

Незабаром вірус здасть свої позиції, так само, як це колись зробили його попередники – SARS та пташиний грип, тому…

Залишаймося людьми!
Зберігаємо спокій!
Все буде добре.

Facebook

Аліна Бенько, Салерно, Італія

На фото вгорі:  торти у вигляді коронавірусу пропону.ють відвідувічам в одній з цукерень Кремони. (https://www.channelnewsasia.com/) ,

Туристи в Італії: https://news.liga.net/,

Напишіть відгук