«Шмигаль буде кращим від Гончарука, але економіка не зросте – як і рейтинг Зеленського» – астролог.

Зірки віщують нові випробування для України – новини від професійного астролога Dmitriy’я Uranus’а в зв’язку з призначенням Дмитра Шмигаля новим прем’єр-міністром.

Зеленському треба було міняти прем’єра ще в січні, але він згайнував час, тож кредит довіри до нього почав танути.  Кадрові проблеми, позначені в карті інавгурації Зеленського, його вже спіткали, і це буде повторюватися. В цьому його трагедія. Не його ідеї все вирішують, а кадри!

Космограма Гончарука мені давно не подобалася. Поєднання в Скорпіоні Місяця, Сатурна, Марса і Плутона – якщо така людина перебуває на відповідальній посаді, то це погано –  і для економіки, і для людей, які від нього залежать. Планета прем’р-мінстрів, Юпітер, у нього в Козерозі в поєднанні з Нептуном, і не просто ретроградна, а в своєму південному вузлі Юпітера! Провальне становище для i кар’єри, й такої посади. Переоцінка своїх сил та можливостей, неспроможність робити правильні висновки і вчитися на помилках, відірваність від реальності,  непрактичність, несамостійність.  Думаю, кар’єра для цього персонажа закінчена назавжди.

Карта прем’єрства Шмигаля  виглядає значно кращою і практичнішою порівняно з тією, що в попередника, але теж не бездоганна. Місяць наростає і перебуває в своєму знакові Рака, в найкращій позиції, в поєднанні зі своїм північним вузлом в 10-му домі. Це  може принести йому певні  плюси в роботі та можливості  для зростання особистого авторитету. Він буде більш симпатичним народу. Але оскільки Місяць – в опозиції до Марса в 4-му домі, то тему війни та повернення втраченіх територій йому краще не чіпати, нічого доброго з цього не вийде. Краще займатися економікою та добробутом людей.

Що поганого в карті – Меркурій, як правитель 1-го и 10-го домів, на жаль, ретроградний. Хоч його  аспекти й сприятливі, але ретроградність не дозволить швидко реалізувати себе на посаді та втілити в житті країни щось радикально нове. Такий Меркурій може змусити зробити крок назад, або підтягти до своїх кадрів «стару гвардію». Думаю, за його прем’єрства буде вестися прагматична й неквапна робота. Поєднання Сонця (керування 12-м домом) і Нептуна (7-м домом) в 6-му домі, також говорять, що з кадрами буде не все чисто й прозоро. Можуть виринути якісь каламутні персони,  реалізуватися нові каламутні схеми.

Аспект Венера в кінці Овна (керування в 2-му домі) в поєднанні з Ураном (керування у 8-му домі) – теж несприятливий, він не дасть щвидкого зростання економіки  та промислового виробництва. Економіка та промисловість залишаться важкою темою. Новому прем’єру доведеться прикласти дуже багато зусиль, але значного економічного росту за його головування в Кабмін чекати не варто.

Космограма Дениса Шмигаля. Він народився під час протистояння Юпітера, коли Сонце в Терезах було в опозиції до Юпітера в Овні. У нього 100% є кар’єрні амбіції, і  це – людина  системи. Він буде намагатися зберегти баланс і рівновагу своїх і партнерських інтересів. Поєднання Меркурія і Плутона в Терезах вказує, що він вміє керувати іншими людьми, делегувати, переконувати, вести переговори. Де варто натиснути – натисне, а де поступитися – поступиться. Попри те, що в нього ретроградний Меркурій, він не настільки поганий, бо перебувє в своєму північному вузлі. Це ознака розумної людини. Ретроградність Меркурія тут дає неквапність, обережність, зваженість слів. Для керівника це добрі риси, тому він і дійшов до крісла прем’єра. Сатурн у нього – в щонайточнішій квадратурі з Ураном, тому як видатний реформатор він навряд чи себе проявить, радше навпаки. Венера в нього – в Діві, в квадратурі з Нептуном – отже, в масштабах країни, в фінансових та економічних питаннях, він не буде приймати самостійних рішень. Тут він – однозначно керований. Різні фінансові схеми будуть його спокушувати все життя. Венера під час його народження була в своєму північному вузлі, а це – аспект особистої вигоди, матеріального достатку. Ця людина вміє рахувати гроші та ними розпоряджатися.

Анонс по карті Зеленського. Коротко  – сприятливі  аспекти в його прогностичних картах  закінчилися минулої  зими, він входить в піке, у важку психологічну фазу. Цього року його ще чекає хід подій, які буде надзвичайно важко контрювати. І чим ближче до кінця року і початку 2021-го – тим важче буде. Проблеми з кабміном та прем’єром – це тільки початок. Кредит довіри буде  меншати й надалі.

Про економіку: Світ зараз готується до нової економічної кризи. Юпітер та Сатурн в лютому одночасно пройшли свої південні вузли, тому план нової кризи вже готовий і потихеньку втілюється в життя. Поява коронавірусу саме в цей час – невипадкова,  включає це явище в план кризи. Удар по Китаю та його економіці теж невипадковий. Коронавірусом і панікою відпрацьовують  модель втручання в розвиток країн, перевіряють можливі наслідки в зв’язку із зниженням промислового виробництва в Китаї.

Я ще раніше писав, що під час відновлення економіки України, на початковому етапі її руху вгору, країну можуть «збити на злеті» новою світовою кризою. І цей час наближається. Більш зрозуміло стане восени 2020-го та взимку 2021-го.

Facebook

Dmitriy Uranus, астролог

Фото: https://zilcc.ru/, https://racurs.ua/

Напишіть відгук