«Аморе, Ліно Костенко»

Юні артисти з творчої школи Павла Табакова креативно привітали знамениту українську поетесу з ювілеєм.

«Не минає» любов поколінь до Ліни Костенко. Так само, як продовжує дивувати новими артистичними знахідками Творча школа Павла Табакова (м. Львів). У мережі набирає популярності нова пісня на вірш великої Ліни – від вихованців  школи  до  90-річчя класика. Діти з любов’ю заспівали про любов: «Аморе, Мамо», «Аморе, Ліно Костенко», «Аморе, життя»…

«Любов – це коли мама поруч», «коли тебе обіймають», «коли про тебе піклуються», «коли захищають», «любов – це подвиг»… –  так, трохи по-дитячому, але глибоко відчувають і філософствують юні артисти Творчої школи Павла Табакова на тему найкращого почуття.

Цікаво, але у вірші Ліни Костенко «І не минає, не минає!..»  кожен з артистів-початківців побачив свою історію любові: хтось – до чоловіка, хтось –  до тата, але найбільше – до мами.

Декого з дітей найбільше зачепив рядок «А що, як любиш не мене?». Вони одразу ж почали ділитися історіями своїх сумнівів. У такі миті розумієш, як важливо дітям знати, що їх люблять, що про них не забули. Не зважаючи на рутину, роботу чи появу молодших нащадків…

І так важливо, щоб батьки не відмежовувалися від дітей, коли ті хочуть поділитися своїми винаходами, відкриттями чи коли просто хочуть обійняти. Адже для дітей відстороненість сприймається катастрофою. Саме тому у пісні «Не минає» дещо зміщено акцент: «Аморе, мамо, аморе, амо, аморе, амо! А ти єдина».

Ідею кліпу артисти Творчої школи втілювали разом зі знімальною групою (від декорування – до прибирання). 5 годин приготувань і 10 годин зйомок. Творча школа Павла Табакова вчить не тільки співати, танцювати, відтворювати емоції, але й мислити та творити.

Нову інтерпретацію вірша Ліни Костенко «І не минає, не минає!..» – «Аморе Амо» від юних артистів Творчої школи Павла Табакова можна почути і побачити тут:

Слова: Ліна Костенко

Музика: Павло Табаков

Режисери: Артур Попітак, Ольга Мурга

Оператор: Дмитро Кірков

Режисер монтажу: Дмитро Кірков

Грим: Вікторія Бакун

Галина Гузьо, промоменеджер культурних подій

Фото: https://glavcom.ua/

Напишіть відгук