Пішла за туалетним папером, а вийшла - з новонародженою донькою

Когось знаходять у «капусті», а когось – у відділі «товари для дому».

Нема поганого, щоб на добре не вийшло, навіть у розпал пандемії коронавірусу. Поки вся Америка завзято полює на анти-септики та туалетний папір, життя бере своє – де-завгодно, також і в процесі активного шопінгу, як повідомляє https://www.washingtonexaminer.com.

Мережа супер-маркетів Walmart у США цього тижня може похвалитися не лише рекордним напливом покупців, але й немовлям, що знайшлося просто посеред торгівельного залу.

Його поява на світ відбулася в Спрінгфілді, штат Міссурі. До клерків магазину підійшла дуже вагітна жіночка і сповістила, що ось-ось народить. Бо в неї вже відійшли води – саме в ті хвилини, коли пакувала до візка туалетний папір. Згідно з прогнозами майбутньої мами, пологи мали б розпочатися протягом ближчих півгодини.

Менеджерка Walmart’a Джессіка Гінклі спершу була шокована, але персонал відреагував швидко. «Підійшла ще одна жінка, сказала, що вона – медсестра і чи не може вона допомогти?» – розповідає Джессіка. – «Я кажу «так, будь ласка», жінка дістає з кишені гумові рукавички, а ми розвішуємо навколо породіллі простирадла, щоб хоч якось відгородити її від решти відвідувачів».

Зателефонували 911. Незабаром прибули пожежники (вони в США першими прибувають на виклик і мають медичну підготовку – ред.) і успішно прийняли пологи, які тривали 45 хвилин. Стогони породіллі чули на весь магазин, чимало покупців вголос її підбадьорювали, а перший крик новонародженої дівчинки зустріли радісними вигуками й оплесками. 

Відтак маму й дитину  забрали до шпиталю, обидві почуваються добре.

В США сьогодні зареєстровано 19000 заражень коронавірусом, 150 пацієнтів вже видужали, а 227 померли.

Global Village

Фото: https://www.today.com/

Напишіть відгук