Ані Лорак та Олександр Сєров контактували з хворим на СOVID-19

Співаки з України, які вже впродовж років мешкають в Росії, були серед тих, з ким недавно святкував заражений коронавірусом «легенда радянської естради», Лєв Лєщєнко.

Жадібність плюс легковажність –  концерти та тусовки у розпал епідемії – дорівнюють, щонайменше, страх і нерви з приводу  інкубаційного періоду хвороби.  Про «щонайбільше» говорити не хочеться, проміжний, та все одно –  моторошний етап – лікарняне ліжко.

78-річний Лєщєнко, чий стан зараз оцінюють як стабільний і некритичний, привіз хворобу з гастрольних виступів у США. Де, як каже, «мав аншлаги і вдячну публіку». Вірус, на момент його перебування в країні, вже був у розпалі. Та замість того, щоб відсидітися на карантині, як веліли також і офіційні російські приписи ще від 6 березня, Лєщєнко, вже заражений, та ще цього несвідомий, 13 березня пішов на вечірку в ресторані. З нагоди дня народження сестри композитора І. Крутого, Алли. Там, серед тих, з ким контактував, були також Олександр Сєров та Ані Лорак. Вона з Ігорем Крутим співпрацює давно, тож світську подію пропустити не змогла…

Лєщєнко на святі обіймався та цілувався з багатьма, врешті, усі гості активно робили те ж саме. Танцювали, також і близько одне до одного. Гостями, крім Ані Лорак та Сєрова, також були: Ігор Ніколаєв, Ніколай Басков, Татьяна Навка з чоловіком Дмітрієм Пєсковим, прес-секретарем Путіна, Олег Газманов, Валєрій Лєонтьєв.

Басков і Крутой на тему коронавіруса жартували й приколювалися, показуючи, на загальну втіху, як тепер треба вітатися ногами, а не руками. Лєщенко, вже після ресторану, вирушив на ефір шоу А. Малахова «Пусть говорят», де критикував тих, хто «надто бояться епідемії. Мовляв, небезпека не така серйозна, як про неї говорять, і «треба жити, як і раніше». Відтак виступив на одному концерті з хором Красной Армії.

Ані Лорак, як каже її піар-менеджер А. Хітров, почувається добре і «проводить час з родиною». Більше на тему ні сама співачка, ні її прес-служба не коментують. На Фейсбук-сторінці артистки останній допис датовано 19 березня, вона рекламує свою нову пісню «Обєщаю». Про стан здоров’я – ні слова.

Зате відомо, що під час вечірки співачка обіймала й цілувала іменинницю, не обійшлося без обіймів з її відомим братом.

Те ж саме робив і Сєров. Він на самопочуття теж не скаржиться, зараз каже, що «не кашляв і легені чисті». Тест ще не зробив, але збирається і зізнається, що «панікує».

Тим часом, згідно з офіційними даними в Росії, лише в Москві станом на 27 березня, від коронавіруса померла вже четверта людина, а нових випадків зараження за добу по країні – 196.

https://www.mk.ru/, https://www.kp.ru/

Global Village

Фото: Facebook Ани Лорак

Напишіть відгук