Відкрили ринок землі, а також симбіоз Порошенка й Зеленського

Реакція соцмереж на голосування у Верховній Раді 31 березня.

«Слугу народу» в доленосному законі підтримали «Європейська солідарність» та «Голос». Вони натиснули «за» законопроект № 2178-10 “Про внесення змін у деякі законодавчі акти України про обіг земель сільськогосподарського призначення”. Незважаючи на те, що більшість депутатів у залі були відсутні. Але напередодні Україна домовилася з МВФ про чергову позику 10 млрд доларів. Прийняття закону про землю було однією з обов’язкових умов надання позики – як повідомив у парламенті президент В.Зеленський.

Більше на тему закону – в ближчих числах Global Village, а поки що – як відреагувала на його прийняття соцмережа. Зокрема, несподіваний для багатьох політичний симбіоз більшості («Слуга народу») та опозиції («Європейська солідарність») під час голосування.


Vitaliy Ishchenko:
Правлячої монокоаліції більше не існує.
«Слуги» не можуть прийняти жодного важливого рішення без допомоги інших фракцій, ситуативно об’єднуючись то з ОПЗЖ, то з «Голосом», то з «Європейською солідарністю». З «Батьківщиною»  ріже – Юля вже не хоче нічого, крім дострокових виборів (або посади прем’єра без виборів).

А інші багато чого хочуть. У всіх опозиційних фракцій є апетит. Фінансовий, кадровий, політичний. Втративши частково контроль над своєю фракцією, Зеленський мусить годувати інші. І годує.

Про посадки вже навіть мова не йде. Це – пройдений етап. Індульгенцією для Порошенка Зеленський розрахувався за земельну реформу. Далі підуть посади та бюджетні потоки, як стандартне джерело політичних розрахунків.

До речі, буде дуже смішно, якщо за наступне критично важливе голосування ПЄС вимагатиме посаду міністра внутрішніх справ. І це –  далеко не фантастичний сценарій.
По-перше, міністерство «солодке» в принципі. По-друге, не менш солодкий присмак помсти Авакову. По-третє, Зеленський перетворився в дійну корову.
Тож Порошенко, щонайменше, спробує скористатись нагодою.

А загалом, такий політичний бардак довго тривати не може. «Корову» видоять і підуть на дострокові вибори.

Лариса Самійленко: Наш короновірус став ще й безземельним. Пат і мат…Ще й це сдєлать в рекордний термін змогли! Спустошили казну за рекордний час. Всі поперєдніки не спромоглися так швидко і оперативно з нею впоратись. Тягли з неї роками, але щоб так вміло і оперативно – то ніхто не смів… Тактика і стратегія «слуг»  – необільшовизм по-українськи. Короновірус їм в поміч!

Lyudmyla Pustelnyk: «Папік пішов»? Та ні, він вічно з нами, як колись був Ленін з радянським народом. Папік Петро Олексійович Порошенко вже точно не сяде, ні цієї весни, ні наступних. Бо недарма вчора ПЄС своїм голо-суванням в Раді лизнув Соросові руку.

 “А МВФ, синку, це такі три дуже погані букви, набагато гірші від інших трьох, що п’яні дядьки на парканах пишуть”.
Сталося, панове, ПРО-ДА-НО! В умовах пандемії, війни з пуйлом-РФ, коли категорично НЕ МОЖНА. Рипатися взагалі з будь-якими операціями стосовно стратегічного і –  ніде правди діти – останнього ресурсу в Україні. Повторіть мені хоч 100 разів, що все ок, що с/г гектари не чіпають, що референдум на їхню тему ще буде (ага, щас!)… І що вже зранку сьогодні по всій країні кричали фермери “ура!”, труси в повітря підкидали – не можна!

Але як же славно злигалися два президенти – папєрєднік сивочолий і (все ще?) чинний. Останній як був хлопчиком на підтанцьовках, так і залишився, закон генетики – з паяців державні мужі не виростають.

І як дружно, в унісон, могутніми лавами тупо мовчать у Фейсбуці сьогодні професійні патріоти усіх кольорів і прапорів! Які ще вчора обіцяли не допустити продажу землі, рвали собі дупу й горло за ПОПа під офісом, прости, Господи, президента. Не лише землю продано – також і надію, що в Україні можливо довіряти новим політикам.

Zana Skliarenko: Зеленський показав 40% виборцям, що жене Україну в прірву. Його виборців було 33% , 40% – це ті, які ніколи б не голосували за Зеленського , але в умовах загарбання влади Порошенком довелося, щоб вибити мародера. Був унікальний момент, яким можна було б скористатися: в умовах пандемії  – вимагати реструктизаціі боргу і виплат, зберегти кошти казни для народу… Ні, пішов, як і всі , та ще й під шумок «чуми» здає інтереси України.
Все, що наобіцяв – все провалив.

olya_marettan:У Вовы комментарии удаляют по закону о земле. Вы – предатели. Уходите!!!! Лучше бы за Порошенко голосовали мы. Вова хуже даже, чем его попередник. В карантин, в сложное время протянули закон и объединились с Порошенко))))) Вы – посмешище.. Народ вам этого никогда не простит.. Когда говорил «я – ваш приговор», забыл добавить – «оправдательный».

Facebook, Instagram

Global Village

Фото: https://minfin.com.ua/, https://www.dsnews.ua/