«Соросовірус» в Україні

Наслідки земельної реформи  коштуватимуть державі значно дорожче, ніж «просто» розрахунки за кредитами МВФ.

Президент Зеленський вставив ніж у спину 73% виборців, адже здав Україну через продаж землі міжнародному корпоративному капіталу, в якому «першу скрипку» грають міжнародні мільярдери Сорос і Ротшильди. Bночі 30 березня, під час оголошеного карантину, коли жодна країна світу не продає, а зберігає свої ресурси. Наслідки цього злочинного дійства є трагічними і катастрофічними для держави. Тому що земля України, яка має сьогодення і майбутнє в аграрному виробництві у вигляді зерна (адже більше ніде нема таких природніх площ, сонця і степів) та продовольства, буде допомагати збагачуватися саме їм, багатіям і мільярдерам, а не народу України!Чому?

Відповідь проста. Глобальна економіка виробництва втрачає свої гроші, адже виробили стільки товарів (пропозиція), що
нема кому їх збувати (попит), а додаткова вартість товарів не приносить надприбутків. І Євросоюз придумали, і on-line торгівлю, і виробництво дешевих товарів в Китаї. Але нічого не допомагає, коли ринок перенасичений товарами і дешевими цінами на ті товари.

Треба було перезапустити ринки через щось таке, що зупинить і купівлю, і продаж. Тобто, обнулити економіку, яка була розрахована на міграцію виробництва (американські товари випускалися в Китаї), і продажу (наприклад, ЄС).

В ХХ-му столітті інструментами вирішення проблем були і Перша і Друга світові, а в ХІ-у, коли є купа ядерної зброї, війна перестає бути настільки ж ефективним засобом. Отже, знайшли «кращий» засіб – все зупинити і зробити restart, він же – коронавірус.

Варто подумати над запитанням: як же так сталося в Китаї, що 1,5 мільярди населення не заразилися від однієї провінції Ухань? Що ж це за провінція така, яка не дала хворобі розповсюдитися по всіх інших регіонах країни? Тим часом, як в Європі інфікуються всі країни поспіль? Вірус закрив всі економіки світу ,а в Китаї – чомусь тільки провінцію Ухань…

Треба, щоб дешеві товари більше не з‘являлися на ринках, а для цього потрібна політика ізоляції  – кожна країна виробляє своє і в своїй країні. Міграція продукції закінчиться, адже товарів буде менше, і вони будуть дорожчими. Зупиняться і міграція дешевої робочої сили, і дешевий туризм (як-от на машині,по Європі). Дешевих товарів в ізоляційній економіці не буде, а продовольство буде весь час дорожчати.

Це розуміють багатії світу, і їм необхідно мати плацдарм землі, на якій будуть вирощуватися продукти харчування і продаватися по всій планеті. Таким плацдармом для них є Україна з її земельним ресурсом. І президент В. Зеленський допоміг багатіям світу отримати золоту жилу їхнього збагачення, а Україну – пустити по вітру.

Facebook

Жана Скляренко, оглядач, США

Карикатура: http://tribunanaroda.info/

Напишіть відгук