Українців рейсу з Балі відпустили додому

Бо у всіх 166-ти пасажирів, що вже встигли «прославитися» в мережі бунтом проти обсервації, ПЛР тест на коронавірус виявився негативним. 

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомила Rada Radmilevich,  вона теж була на борту літака. Його пасажири, прилетівши в Україну кілька днів тому, спочатку відмовлялися від обсервації. Мотивуючи тим, що тисячі співгромадян, що прибувають із Західної Європи, відпускають додому просто з вокзалів чи летовищ, але чомусь «присікалися» саме до «балійців». Потім бунтівники ж таки погодилися  поселитися в готелі «Козацький» для обстеження.

Тим часом, персонал закладу майже одразу ж почав скаржитися на негідну поведінку гостей (п’яні дебоші та конфлікти). Пасажири, своєю чергою, нарікали на погані умови в готелі та коштовність перебування в ньому. Історія щодня обростала свіжими деталями, переважно, скандальними. 

Але 3 квітня «серіал» завершився. Як пише Рада Радмілевіч, «люди, які перебували на самоізоляції, що оплатили адмін-штрафи, теж зробили тести, і вони також негативні». 

Тому «нас відправляють на самоізоляцію по домівках, бо більше нема приводу тримати в готелі. Сподіваємось, що наші місця займуть більш гідні претенденти, наприклад, пацієнти районних лікарень і заражені лікарі. Або ж десятки тисяч людей, що повернулися після нас, і не з безкарантинних островів, а з епіцентрів хвороби. Про відсутність обсервації для яких чомусь мовчать декотрі міністерства та всі ЗМІ.

Коли пил вимиється з очей більшості, сподіваюся, всі звернуть увагу на закон про ринок землі, бюджет, ВООЗ, ЮНІСЕФ і ООН в боротьбі з коронавірусом і будуть так само наполегливо стежити за цим, як за цією епопеєю з обсервацією».

Авторка допису також заперечила, що евакуація українців з Балі була безкоштовною: «Тим, у кого були куплені зворотні квитки Катарських авіаліній = вартість зворотнього  рейсу (від 12000 грн.) + рейс Доха-Sky Up = 268$. Тим, у кого не було катарських квитків, квиток Денпасар – Доха від 1200$ + Sky Up 268$».

Facebook

Global Village

Фото: https://rbc.ua

Напишіть відгук