Знову «вмєсте»? Київська співачка Аліса Сова стала фіналісткою російського теле-шоу

 

На шостому році війни прибуло полку українських артистів, що виступають в Москві – до Марув, Івана Дорна, Насті Камєнскіх та інших  приєдналася 22-річна Аліса Сова, студентка столичної муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтв.

Також солістка українського гурту «Van Gog» (не плутати з відомою рок-командою з колишньої Югославії «Van Gogh»). Дівчина подалася до столиці держави-агресова, щоб взяти участь в телевізійному талант-шоу «Ну-ка, всє вмєстє!». Недавно завершився, його демонстрували на головному пропагандистському каналі РФ «Россия-1».

Сова потрапила до фіналу, але головна перемога дісталася не їй. Виконувала легендарний хіт «Чорнобривці», зібрала свої оплески та схвальні відгуки російських глядачів у мережі про «талантлівую пєвіцу с України». Теми війни, звичайно, не торкалася.

Про шоу – в Росії його позиціонують як «народне, в якому співають всі разом! Завдання учасників – виконати будь-яку музичну композицію так, щоби 100 членам журі – Сотні на чолі з Сєргєєм Лазарєвим – захотілося встати і співати всім разом. Чим більше голосів у свій хор здобуває конкурсант, тим більше балів набирає» (переклад з російської, інформація з офіційного сайту конкурсу).

 Імена суддів широкому загалу нічого не скажуть, з більш-менш відомих – хіба-що Діана Арбєніна, Юлія Савічєва, екс-«татушка» Лєна Катіна та ветеран-попсовик Віктор Салтиков. Вони та інші оцінювали спів Аліси Сови.

Про неї відомо, що  народилася в містечку Згурівка на Київшині, займається вокалом з дев’ятирічного віку. У своїй візитівці розповідає, що «багато разів змагалася за перемогу в різноманітних конкурсах…, де завжди ця перемога шляхом великих зусиль і намагань, потрапляла до моїх рук… Кожен день приносить мені нові відкриття, я намагаюся вдосконалюватися і змінюватися на радість людям. Мені приємно бачити… блиск у їхніх очах!».

Тепер радість від Аліси отримали люди, що мешкають по той бік східного кордону України. Один з них, Ніколай Басков, з екрана наговорив їй компліментів.

Ситуацію з участю українки в російському шоу прокоментувала на своїй Фейсбук-сторінці музичний менеджер зі Львова Галина Гузьо (Galyna Guzjo):

– Несподівано щось новеньке. Коли канал «Рассія-1» і Ніколай Басков, каже: «Пісня, яка пробирає до самого серця, вивертає душу навиворіт. І нема розділення –  росіяни, українці. Ми всі перемішані…». Така його реакція на виконання українського хіта «Чорнобривці» 22-річною студенткою з Києва (!!!) Алісою Совою у розважальному шоу. Нові/старі тренди від північного сусіда – мовляв, погляньте, як «украінскую пєсню» сприймають в Росії! Чергова маніпуляція свідомістю мас. Почитайте лише коментарі під відео Сови Youtub’і – про «братні народи», що половина росіян –українці, і далі  в такому ж дусі…

Але навіть тут так званий «старший брат», який вже понад 6 років вбиває справжніх синів і дочок України, не зміг не попалитися. І я зараз не про те, що дівчина не пройшла в шоу далі, а про відкрите знущання і з українців, і з нашої мови. Знамениту пісню на всіх офіційних ресурсах проекту протитрували як «Чернобривці», не «Чорнобривці». Щось я дуже сумніваюся, що це одрук, радше, відверта насмішка. Але «какая разніца»? Спостерігаємо нові тренди на російському ТБ. Готують маси, їхню свідомість мас? Невже гряде велике «примирення»?

Тим часом, для панни Сови, швидше за все, гряде несприйняття її  успіху на рідних теренах і подальша участь в московських проектах. Незважаючи на російську війну проти її країни.

Ештон Бест-Коровайний, Global Village

Фото: https://vmeste.russia.tv/

 

Напишіть відгук