Вірус паніки в львівському селі – як зробити пеклом життя здорових

Дівчата повернулися додому з Німеччини – на свою голову. Хтось пустив чутку, що в ниx –  COVID-19. І почалося… Великдень 2020 вони не забудуть ніколи.

Звертаємося (Khristina Smolinchuk, Ivanka Mayko, Sofiia Smolinchuk) до жителів села Середкевичі та всього Яворівського району!

27 березня 2020 року ми прибули до України рейсом Франкфурт (Німеччина) – Бориспіль. В аеропорту проходили певне обстеження, яке було для кожного з нас задовільним. Підписали документи на самоізоляцію, яку ми проходили вдома із чистою совістю та без жодних симптомів COVID-19, не порушували жодних законів.

В останній день самоізоляції до Яворівського відділу поліції надійшла скарга щодо порушення правил нашої самоізоляції. Після нашої розмови із поліцією, виклик визнали  ХИБНИМ, оскільки жодних правил порушено НЕ БУЛО.

15 квітня карета медичної допомоги прибула до нашого села з метою проведення тестів на COVID-19. Це був 20-ий день нашого перебування на території України. Нагадую, що жодних симптомів COVID-19 у нас НЕ БУЛО.

Слова медиків нашому батькові: «Нехай доньки виходять, робитимемо тести». Жодних питань, чи ми згідні на проведення цього тесту, чи є у нас певні симптоми, які є підставою для тесту, нас НЕ ЗАПИТУВАЛИ.

Тест проводився посеред дороги, вкритої піском, а саме: медсестра брала кров із пальця за сильного вітру. Голову від якого, можна сказати, зривало. На нашу думку, це була велика помилка щодо правил умов проведення тесту.

У мене (Христина Смолінчук) та Ivanka Mayko тест виявився НЕГАТИВНИМ, а у Sofiia Smolinchuk, за словами медиків, цитую – «недобрий». На цій підставі вони зробили їй тест вдруге в тих самих умовах. На жаль, тест знову був «недобрим». Після цього Софії виписали направлення до Львівської інфекційної лікарні на проведення тесту ПЛР.

Всі тести героїв публікації – негативні

Через годину про «недобрий» тест довідалося все село, навколишні села, та стало відомо й за кордоном, що Sofiia Smolinchuk – «заражена коронавірусом» та «встигла заразити інших».

Люди, ви серйозно??????? Саме з цього моменту для нас та наших сімей почався великий стрес, який із кожною годиною перетворювався у страшний сон.

Через два дні до нас подзвонив сімейний лікар та запропонував зробити тести усій сім‘ї, ми погодились.Тести проводилися усім членам родини, в тому числі і Софії Смолінчук. В усіх показали негативний результат. Медики та самі ми були шоковані, що тест Софії Смолінчук теж був НЕГАТИВНИМ. На цій підставі їй зробили ще один повторний, який теж виявився НЕГАТИВНИМ.

Питання до громади села: чому ця інформація не поширилася? Чому не була переказана певними членами сільської ради з такою ж швидкістю кілометрів за годину, як попередня????

Після виписки направлення, ми запитали медика: «Нам нададуть карету швидкої допомоги?». Він відповів: «Ні, добирайтеся власним транспортом!»

Через 3 години Софія Смолінчук прибула власним транспортом до Львівської інфекційної лікарні – з метою пройти тест ПЛР. Перед тим медсестра провела їй певне обстеження, не було виявлено жодних ознак  COVID-19. Тест пройшла та повернулася додому із подальшим зобов‘язанням щодо самоізоляції.

За цей період на нас було вилито тонни бруду, лайливих слів та пліток.

А тепер спробую підняти вам настрій: «виявилося», що Христина Смолінчук, Софія Смолінчук та Іванна Майко «ходили прибирати церкву» та «заразили вірусом» усіх там присутніх, «заразили священика», який наказав продезінфікувати всю церкву та все навколо неї. 

До цього додаю: церкву ми не прибирали та священник незаражений! Заспокійтеся‼️‼️‼️

Також дійшла до нас інформація, що жителі села Висіч літрами хлорку виливали на під‘їзди, бо «інфікування почало набирати швидкість по селу».

Було також сказано, що ми НАГРЕБЛИ МІШКАМИ ГРОШЕЙ ЗА КОРДОНОМ, приїхали і всіх навмисно заражуємо.  Додаю: «ХОЧЕТЕ ПОПРОБУВАТИ ТОГО МЕДУ??? КОРДОНИ ВІДКРИТІ ДЛЯ ВСІХ, ЛИШЕ ПАХАТИ ТРЕБА, ДОРОГЕНЬКІ МОЇ» !

Люди, схаменіться! Як вам не страшно було таке брехати, пліткувати годинами, стояти коло церкви та обговорювати нас?

Ми самі розуміємо, яка ситуація з коронавірусом, роботи у вас нема, і є страх за своє здоров‘я. У нас теж –  малі діти, за яких ми переживаємо, але совість у нас чиста.

Ті люди, які роками сміялися в обличчя – стали найбільшими ініціаторами цієї події.

Нагадую, що сільська рада – НЕ КОЛГОСП, тут потрібно головою працювати, а не язиком. Члени сільської ради повинні були бути готовими до такої ситуації та діяти належно. На жаль, свою роботу вони та медики цього разу виконали на «ДУЖЕ ПОГАНО».

Нагадую, що експрес-тест містить лише вірогіднісь 30% із 100%. Та показує позитивний результат не лише на захворювання COVID-19, але й на антитіла щодо запалення в організмі.

Сьогодні був готовий результат тесту ПЛР Софії Смолінчук із Львівської інфекційної лікарні. Він – НЕГАТИВНИЙ. Вся сім‘я була готова до такого результату, але не була готовою до ситуації навколо нас.

Номер телефону медсестри з її дозволу надамо кожному, в кого виникнуть запитання щодо результату.

Вся наша сім‘я хоче «подякувати» усім  людям, які постаралися зробити наші Великодні свята настільки «незабутніми».

До жодного суду ми позивати, звісно, нікого не будемо. Адже люди вже сказали, що заяву від нас вже подано!

Та вас чекає зовсім інший суд, від якого за жодні гроші ви не відмиєтеся.

Незважаючи на недоспані ночі та великий стрес наших батьків, ми дякуємо Богу за те, що відкрив нам очі на людей, ми дізналися «xто є xто».

Не панікуйте, тому що паніка підводить нас завжди, залишайтеся здоровими та ніколи не поспішайте робити передчасних висновків!!!

Додаю фото, на якому вказані негативні результати на COVID-19 нашої сім‘ї (друге згори – ред.). 

Facebook

Христина Смолінчук, Львівська обл.

Фото: https://sib.fm/, https://www.belnovosti.by/