МЗС: «Повертайтесь на Батьківщину! Дорого, незручно й надовго»

За 1130 доларів МАУ, рекомендовані міністерством, у травні довезуть Вас з Неаполя до Києва. A їхати назад заробітчанам з України – невідомо, коли уряд дозволить, хоч і не має права забороняти – згідно з Конституцією (ст. 19, 21, 22, 33). Про це – нижче, а наразі про те, як наших людей додому повертають.

В Україну – «нерегулярними рейсами». Закордонні українці, що лише збираються приїхати на рідну землю в умовах епідемії COVID-19, повинні приготуватися до більших, ніж звично, витрат і низки непорозумінь – про які, звичайно, не попереджають офіційні джерела.

Та про все за порядком. На Фейсбук-сторінці зовнішньо-політичного відомства оприлюднено список з 26 міст світу, з яких ближчим часом планують здійснити нерегулярні рейси до Києва. До списку є запитання. Наприклад, до нього внесли Ніццу та Маямі – відомі курорти, які зараз мало хто відвідує через карантин –  але чомусь не включили Чикаго та Нью-Йорк, де мешкають чимало українців.

Так само відсутні в переліку аеропорти Єгипту – попри те, що МАУ вже продовжили літати з Шарм ель-Шейху.

Незрозуміло, як мають повертатися на Батьківщину українці, що зараз перебувають в Домініканській Республіці. До ближчого Маямі ще треба якось дістатися, а для цього потрібна американська віза – дорога. Її ще в «мирний» час до пандемії отримати було нелегко, тепер і поготів. Що робити «домініканцям» чи іншим, що застрягли в тамтешніх широтах – невідомо.

Зате решта в списку МЗС: Гельсінкі, Неаполь, Стокгольм, Єреван, Париж, Ніцца, Софія, Ларнака, Тель-Авів, Амстердам, Дюссельдорф, Цюрих, Лісабон, Женева, Дубай, Франкфурт, Прага, Мілан, Торонто, Осло, Аліканте, Ер-Ріяд, Бангкок, Пхукет та Балі.

Більше інформації про рейси рекомендують дізнаватися «на сайтах авіакомпаній МАУ, SkyUp Airlines, Windrose Airlines і Azur Air Ukraine». Також попереджають, що після повернення усі громадяни повинні будуть «пройти обов’язкову обсервацію протягом 14 днів – у спеціалізованих закладах або вдома, дотримуючись режиму самоізоляції».

Однак, з пропонованими МЗС перевізниками не бракує непорозумінь. Скажімо, Azur Air Ukraine не обслуговує рейсів із жодного з названих міст, бо літає до України лише з Даламана та Бодрума (Туреччина)  – як повідомляє їхній сайт. Windrose Airlines перенаправляє на сторінки європейських перевізників, тобто робить те ж саме, що й будь-який інший пошуковик авіа-квитків онлайн. Жодних даних про заявлені МЗС «нерегулярні рейси» ні та, ні інша компанія не надає.     

Летіти, як каже МЗС – втричі дорожче, аніж коли без «рекомендацій». На сайтах МАУ та SkyUp Airlines рейси є, але не за «лоу-кост» цінами. Отже, йдемо на веб-сторінку МАУ, «плануємо» летіти з Неаполя (Італія), в один кінець. Це вже можна зробити в останні дні квітня, хоч ще позавчора сайт повідомляв, що «рейси недоступні». Натомість, пропонували першу можливу дату – 18 травня і долетіти до Києва за… 1108-1130 доларів США.

Щоправда, ці рейси, крім МАУ, буде обслуговувати ще й недешева  «Люфтганза»  – може, через те така захмарна сума за квиток? Але ні, німецькі ціни на ту ж саму дату до Києва, рейс «Люфтганзи» з Неаполя – втричі (!) нижчі – від 302-х доларів. Сервіс МАУ і «Люфтганзи», як відомо, теж відрізняється – в гірший бік для нашої компанії. З чим пов’язаний аж такий «навар» МАУ на бажанні співгромадян повернутися додому, спобували дізнатися від самих перевізників, але це ні до чого не привело: жоден з телефонів компанії не відповів.

Цікаво, що за рейс МАУ зі США, а саме – з Маямі – правлять вдвічі менше, ніж з Європи – 586 доларів.

На цьому тлі теж «майже недорого» виглядає ціна на квиток з Парижа – від 226 доларів з МАУ (на 14 травня), і від 248 зі SkyUp Airlines, а летіти з останніми можна вже 2 травня. Для порівняння – в докарантинні часи такий же переліт коштував вдвічі дешевше.

«Не випускати заробітчан» суперечить Основному Закону. Чимало українців, що перебувають зараз за кордоном, вирішують за краще утриматися від поїздки на Батьківщину. І не лише через подорожчання квитків, а після повідомлень прем’єр-міністра Д.Шмигаля про наміри не випускати з країни громадян, що їдуть за кордон працювати. Таким чином, вже зараз без сподіваного заробітку зашилися сезонні українські робітники, що раніше трудилися в Польщі та Фінляндії.

Разом з тим, обмеження, встановлені Кабміном, суперечать Основному Закону України, а саме – його статтям 19, 21, 22 та 33 – про що зараз говорять чимало юристів. Зокрема, у ст.19 йдеться, що «правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством». Іншими словами, Кабмін не має права створювати громадянам ситуацію, за якої вони не можуть їхати кудись з метою працювати.  Ця ж стаття продовжує, що  «органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їхні посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України».

Тим часом, статтею 33  «кожному гарантується свобода пересування», «права та свободи людини є невідчужуваними та непорушними» (стаття 21), а «конституційні права і свободи гарантуються та не можуть бути скасовані (стаття 22).

Але для тих, хто, не зважаючи ні на що, вирішили повертатися в Україну на автах чи річковим сполученням – інтерактивна мапа пропускних пунктів на кордоні: https://dpsu.gov.ua/ua/map

Тільки потім не кажіть, що Вас не попередили.

Facebook, https://www.bbc.com/

Фото: https://minfin.com.ua/

 Global Village

Напишіть відгук