Українка з Португалії і тамтешній президент – просто так, в одній черзі до банкомата

Хтось скаже, що подібні випадкові «фото-сесії» – «звичайний популізм» як кращий спосіб безкоштовного піару. І, напевне, хоч трохи, та матиме рацію.  Попри те, що політики – трапляється! – теж люди, і мають ті ж потреби, що й решта громадян.

 А хтось цими світлинами милуватиметься і зітхатиме: «От якби наші можновладці так поводилися!» Щоб без кортежів, ватаги «амбалів»-охоронців у цивільному, які всіх перед собою розштовхують, перекритих шляхів і команди крізь зуби «простим смертним» – «не наближатися до першої особи!».

Авжеж, помріймо.

Тим часом, десь у Європі, а саме – на одній з лісабонських вулиць, Португалія, йшов собі повз банк тамтешній президент… Далі – пряма мова, Фейсбук-допис львів’янки, яка там мешкає, Олени Бабич (перше фото згори, Elena Babych):

«Настав і мій зоряний час. Хто ще буде сумніватися, що я – не щаслива? Сьогодні до мене в чергу до мультибанку підійшов сам президент Португалії Марселу Ребелу де Соуза і запитав, чи може він стати в чергу, щоб зняти гроші. Спочатку був шок, а потім… Ви самі розумієте, фотоапарат я ношу завжди з собою. От коли  пошкодувала, що не маю телефона з камерою! Молодець, підійшов, спитав хто крайній і повернувся лицем, щоб було його краще видно, бо я думала, що так і доведеться в профіль фотографувати. Сфоткав якийсь чоловік з черги. Всі тільки заздрісно знімали його самого, а я ж поряд перша, от і напросилася».

Кілька слів про героя фото –  20-ий президент Португалії, колишній міністр і депутат парламенту, професор права, журналіст, політичний оглядач. 72 роки, на президентській посаді – з березня 2016-го, на виборах набрав 52% голосів. Недавно чесно відсидів на карантині два тижні.

Подібні «виходи в народ», як виглядає, для президента –  справа доволі звична. На іншому фото (друге згори) Марселу «спіймали» за шопінгом в супермаркеті, «шкафандрів» навколо теж не спостерігається…

Facebook

Global Village

Фото: Elena Babych, Наш Ганновер

Напишіть відгук