Українець у США збирався судитися. І пропав.

Мама зниклого молодого чоловіка, Оксана Кравченко, просить про допомогу в розшуках сина.

Його звати Андрій, йому 25 років, і він пропав півроку тому в Ноксвіллі, штат Теннесі, США. Раніше працював на велику компанію, з працедавцем виник конфлікт. Як розповів Global Village батько хлопця, Іван Кравченко, компанія недоплачувала Андрієві, це й стало причиною його звернення до суду. Однак у призначений день засідання в справі позивач до судової зали не з’явився.  

Що з ним сталося – невідомо. Тим часом, мама, Оксана Кравченко, записала відео-звернення до всіх, хто міг би долучитися до пошуків її сина. Вона вірить, що молодий чоловік – живий, але з якоїсь причини не може про себе дати знати. Ось що каже пані Оксана:

– Андрій закінчив університет, знімав квартиру в Ноксвіллі, жив недалеко від нас. Рішення приймав самостійно, і того разу теж з нами не порадився, а діяв, як вважав за потрібне. Він розпочав судовий позов проти компанії, на яку працював. До суду готувався майже два роки.

Ми зрозуміли, що Андрій пропав безвісти, коли він не з’явився на свій власний суд. Ми телефонували до нього, писали, посилали гроші, картки… Так само телефонували інші діти, яких у нас семеро. Контакту з Андрієм не було. Ми одразу ж звернулися до поліції, оголосили сина у федеральний розшук, його внесли до  національної дата-бази зниклих людей. Та за півроку не було жодного результату.

Але Бог, напевне, почув наші молитви, бо недавно, в середині червня, надійшло повідомлення з лікарні в Ешвілі (Північна Кароліна – ред.). Тобто, нам прислали платіжку на досить велику суму – за те, що Андрій там перебував у тяжкому стані три дні. Коли ми запитували, що з ним та як, нам ніхто нічого не говорив, адже йому – 25 років. (Згідно із законодавством США, приватну інформацію повнолітніх громадян не надають навіть їхнім найближчим родичам, якщо самі громадяни попередньо не задокументували згоди на це – ред.). Схоже, що його туди принесли незнайомі люди, і він не тямив, що з ним. Отже, ми маємо платіжку і маємо звістку, що Андрій перебуває в Ешвілі, надіємося, що він зараз – ще живий.

Я закликаю людей допомогти мені знайти мого сина. Він – в чужому місті, без засобів існування, в нього нема машини й роботи… Але, якщо розіб’ємо Ешвіл на маленькі ділянки, і по 3-5 чоловік  пройдуть там, показуючи його портрет, напевне, якась звістка знайдеться. Це – не ризиковано, не протизаконно. Я це робила в Ноксвіллі, хоч тоді не розуміла, що мого сина вже нема в цьому місті. Прошу всіх з Богом у серці – відгукніться і допоможіть мені. Якщо хтось його зустріне чи побачить – скажіть йому: «Батьки тебе люблять і шукають». Сину, подай їм звістку!

Наразі ж потрібно 100-200 людей, які можуть доїхати до Ешвіла без особливих ускладнень 27 червня і спробувати всім разом пошукати Андрія.

Про компанію, де працював зниклий молодий чоловік. Відома тим, що надає послуги громадського харчування. В минулому пережила низку гучних скандалів, пов’язаних з низькою якістю своєї продукції. 

Global Village

Фото: https://www.lifedaily.com/

 

Напишіть відгук