От тобі й на: в Києві – концерт «На-На»

1 листопада, саме після Геловіну – символічно…

Мабуть, в частини української публіки – надто коротка пам’ять і дуже велике серце. Спроможне пробачити геть усе, аж до неприхованого приниження. Інакше годі пояснити, чому на столичній сцені Міжнародного центру культури та мистецтв (раніше – «Жовтневий палац») виступатимуть підтоптані попсовики зі скандального російського гурту. Відомого також і відверто зневажливим ставленням його продюсера Барі Алібасова до України.

В 2007-му Алібасов брав участь в рекламі порнографічної стрічки «Міша, або нові пригоди Юлії», персонажі якого вдавали Юлію Тимошенко та Михеїла Саакашвілі. Продюсером кіна виступив сьогодні вже колишній депутат російської ЛДПР Алєксєй Мітрофанов. «Мішу…» засудили  чимало українських  політиків і не тільки. Вибачень з Москви, звичайно, не було.

Хамські висловлювання Алібасова про нашу країну та обидва Майдани відтоді ретельно зачистили з мережі, але дещо, все ж таки, збереглося. Як-от, сказане свого часу в інтерв’ю Дмитру Гордону: «Дуже люблю проституток з України. Коли вони до мене приходять – запитують, хто я такий. І тоді можна розслабитись та розважитись».

Дещо свіжіше – про Путіна, з 2018-го: «Тільки за його керування розпочалося справжнє життя, а не боротьба за нього. Я не дивуюся високому рейтингові російського президента».

Щодо самого гурту «На-На», то останнього разу він ще в травні минулого року виступав у окупованому Криму. Вже бодай цього мало би бути достатньо, щоб заборонити приїзд до України.

Тим не менш, концерт у Києві «легендарної групи – унікальне шоу «Нове та краще» заплановано на 1 листопада. Так повідомляє афіша подіїна сайті https://karabas.com/ ,що займається розповсюдженням квитків на масові дійства.  Перехід за посиланням про концерт – вже російською . В промовідео на все тому ж сайті учасники команди закликають: «Приходь, ми чекаємо саме тебе!».

За квитки на «унiкальне шоу» правлять від 390 до 1490 гривень.

В правоохоронних органах України наразі ніяк не коментують майбутні гастролі.

Ештон Бест-Коровайний, Global Village

 Фото: https://xn--b1ats.xn--80asehdb/

Напишіть відгук