Мама зниклого українця звертається з подякою і надією

Андрія Кравченка, 25-річного жителя м. Ноксвіл (Теннесі, США), який зник півроку тому, ще не знайшли, однак попередні пошуки дають його родині надію. (Детальніше: «Знайти Андрія Кравченка», розділ «Головна» від 30 червня). Мама хлопця, пані Оксана, дякує небайдужим, хто відгукнулися, і просить про моральну підтримку.

Величезне спасибі всім, хто приєднався до пошуку Андрія минулої п’ятниці! Також дякую тим, хто допомагав з дому тим, що дзвонили  до багатьох місць і посилали багато повідомлень.

Будь ласка, кажіть, якщо я можу щось зробити навзаєм!

Хоч Андрія ще не знайшли, ми продовжуємо молитися і шукати. Я вже молюся  півроку за Андрія. Дякую всім, хто молиться за нього теж. Поїздки до Ешвіла – теж не марні. Ми вже повідомили в усі можливі установи, розпитали багато людей, і потихеньку деякі моменти починають прояснюватися.

Попередньо плануємо поїздку ввечері в наступну п’ятницю і суботу. Якщо є час і бажання, приєднуйтесь до пошуку!

МИ МОЛИМОСЯ і ПРОБУЄМО РОЗРОБИТИ ПЛАН ЕФЕКТИВНОГО ПОШУКУ. ПИШІТЬ ВАШІ ДУМКИ.

Ви можете також допомогти такими діями:

1) Якщо Вас Господь спонукає, моліться разом з нами, і повідомляйте будь-які ідеї про те як знайти. Але ми не приймаємо суджень, що нічого взагалі не потрібно робити. Нехай, мовляв, Бог сам усе робить, тому що мовчання і бездіяльність, коли хтось страждає, суперечить Біблії взагалі.

2) Розсилайте моє звернення друзям, організаціям, церквам.

3) Якщо Ви живете в Ешвілі, у зручний для Вас час поглядайте на вулиці, перехрестя та інші місцезнаходження жебраків і волоцюг.

4) Якщо живете в цих містах, то будь ласка, в зручний для Вас час, загляньте до homeless shelters (притулки для безхатьків – англ.) в Атланті (Джорджія), Спартанбурзі, Грінвілі, Андерсоні (Південна Кароліна), Шарлотті (Північна Кароліна), Ноксвіллі (Теннесі) і околицях. Зазвичай, безхатьків годують о 4-5 годин вечора, і вони збираються там o цiй порі.

Можна говорити з настоятелями притулків, а також волоцюгами, залишати фотографію мого сина і мої контакти: 1-352-281-3424, оksanak[email protected]gmail.com

5) Можна роздавати цей портрет Андрія, і мій номер телефону безхатькам, які стоять на перехрестях і жебракують. Виявилося, що безхатьки – дуже співчутливі люди, хоча часто мають запаморочення розуму. Зазвичай, вони бояться поліції і не люблять людей, що мають будинки, машини і благословенний домашній устрій.

СКАЖІТЬ УСІМ, ЩО БАТЬКИ ШУКАЮТЬ СИНА І ХОЧУТЬ ЙОМУ ДОПОМОГТИ!

5) Якщо Ви бодай щось зробили в напрямку пошуку, але не отримали бажаного результату, будь ласка, повідомте мені про свої дії. Важливо також не повторювати пройдених кроків, але робити щось інше.

Нехай Господь благословить ВСІХ ЛЮДЕЙ ДОБРОЇ ВОЛІ!

Оксана Кравченко, Ноксвіл, США

Напишіть відгук