«Хто тепер повірить Україні?»

Порошенко і Путін – на плівках Деркача та інших, реакція соцмереж.

Свіжий скандал: нардеп Андрій Деркач оприлюднив запис розмови людей «з голосами, дуже схожими на Порошенка і Путіна». Коментують:

Борислав Береза, народний депутат України (позафракційний): – Змагання «чий кумир гірший?» вже стало метою для багатьох. Не побудова сильної держави, не планування якісних змін,  не національна ідея і навіть не зростання добробуту. Ні. Саме лише бажання довести, що кумир опонентів – гірший від власного. Вам від цього краще стало жити?  Вода в крані стала чистішою?  Майбутнє дітей стало світлішим?  Якщо всього цього не відбувається після Інтернет-баталій, то, може, варто задуматися, що ви чимось не тим займаєтеся? Може, варто не тільки чужого кумира аналізувати, але і свого треба? І, може, варто критикувати, а не намагатися образити опонента? А ще  – точно варто не створювати собі кумира. 

Але кожен новий скандал з прослуховуванням і зі зливом секретних даних показує, що ми йдемо не туди і у нас нема служб, які б це припинили. І через це страждає імідж України. Хто погодиться тепер відверто говорити з Зеленським або наступними президентами України, якщо будуть розуміти: ці переговори можуть бути злиті в ЗМІ? Про яку довіру може йти мова? Загалом, впевнений, що днопоглиблювальні роботи будуть і далі тривати. На жаль.

Анатолій Гриценко, партія «Громадянська коаліція»: – Найбільше мені шкода тих людей, які повірили, а дехто й дотепер вірить Порошенкові. Думаю, ці плівки не останні. Не на трибуні з металом у голосі – тут Порошенко справжній. Його фанати напевно знову не повірять, говоритимуть про монтаж, про фейк. Але фанати мене менше турбують. Важливіше, щоб розкрили очі люди думаючі. І щоб більше вони не думали про Порошенка – думали про себе і свою країну.

А я за останню добу заблокував 300+ порохоботів. Налізли на мій акаунт захищати свого мародера. Цікаве спостереження:
– на першому етапі бото-месиджі:  який їхній патрон супер-державник, порівняно зі мною, нікчемним;
– на другому етапі переключилися на тупі стандартизовані звинувачення: «шатун Путіна, злочинець, знищив, зруйнував, розікрав, розпродав»…
– зараз від порохоботів потоком пішов просто бруд, брутальна лайка, мат і більше нічого.

Чи то нерви в патрона здають? Що сталося, Петре Олексійовичу? 

Володимир Ар’єв, народний депутат, «Європейська солідарність»: – Насправді, весь цирк розрахований на тих, хто взагалі не знає історії дипломатії. І що вдавана ввічливість в певному, непорізаному контексті набуває протилежного змісту. А ще на тих, у кого коротка пам‘ять про те, які реальні проблеми отримала Росія від Порошенка.

Ліза Богуцька, народний депутат («Слуга народу», з приводу Порошенкових вітань Путіну з нагоди Дня Росії): – То вітав Порошенко Путіна з днем ??Росії? Особисто у мене в цьому немає ніяких сумнівів. Від слова ЗОВСІМ!!!

На інавгурації Порошенко заявив, що у нього є «мирний план». Думаю, що ніхто про це не забув. Думаю, що цей «мирний план» був написаний ще 26 березня 14 роки у Відні, а потім втілився в «Мінський» договірняк, який ми (чомусь) розплутуємо досі і в якому не було і нема ні слова про Крим.

Хто кому телефонував – легко встановити. Але логіка підказує, що це не Путін був ініціатором, тому що він не привітав Пороха з обранням і не збирався ні про що домовлятися. Саме до ось цього дзвінка в день Росії. Дзвонити в свято і не привітати? Купа інших днів була відкрита для дзвінка. Але саме в свято. Щоб вислужитися. І привітати, і поговорити, і пообіцяти.

Після цієї розмови Путін став називати Порошенка «Президентом України», а Лавров –  той взагалі назвав Пороха «кращим варіантом для України».

Facebook

Фото: https://eadaily.com/, https://www.economics-prorok.com/