Коли нашого цвіту – по всьому світу буквально

Квітник українсько-канадської журналістки Усті Стефанчук визнано одним з кращих в Едмонтоні – офіційно.

Краса довкілля – в Канаді справа серйозна. Настільки, що громадян до креативно-естетичної справи заохочує держава. Тож і в Едмонтоні, Альберта, вже традиційно – понад два десятиріччя –  проводять своєрідні творчі змагання серед мешканців, «Квітучі подвір’я перед будинками». Українська садиба вже вшосте поспіль названа серед найуспішніших учасниць конкурсу. В зв’язку з чим її господиня, львів’янка Устя Стефанчук, отримала визнання від міської влади.

Про це вона повідомила на своїй Фейсбук-сторінці: «Маленьке, але приємно, що вже там! 6-ий рік поспіль мій квітник і подвір’я спереду будинку відібрані серед сотень тисяч інших будинків в місті. Отак, моє, таке типово українське і природнє прагнення до заквітчання оселі і творення садку вишневого, де б я не була (вишні не помістилися в кадрі, але вони є), одержали визнання на іншому кінці світу) І то не так просто з тутешньою землею, скажу я вам!»

З листа мера Едмонтона Дона Айвсона: «Для городників забруднити свої руки землею означає надзвичайне розумове здоров’я та терапевтичний ефект. Тим часом, як ті, що проїжджають чи проходять повз ці зелені простори отримують затишок і красу краєвидів. Ними насолоджуються всі».

В іншому листі, надісланому від імені мерії, Канадського об’єднання працівників пошти та Едмонтонського товариства хортекультури (городництва й садівництва), Усті дякують за її працю: «Ми дуже радіємо Вашим зусиллям прикрасити Едмонтон. «Квітучі подвір’я перед будинками» об’єднують громаду I заохочують едмонтонців виходити на вулиці та балкони. Дякуємо Вам, що приносите колір та радість в наш спільний простір!».

В спільному просторі Едмонтона українські кольори – це переконливо.

Global Village

Фото: Ustia Stefanchuk

Напишіть відгук