«Зате Малінін гарно «Калину» співає…»

Співачка Zivert, нафталінові «На-На», Алєксандр Малінін,  і українсько-російський грузин Валєрій Меладзе, який мешкає в Москві – всі вони ще вже скоро виступлять з концертами в Україні.

Ну, що, панове – «приїхали»? І ми, і вони – до нас. Гастролери з Росії на українських сценах – це вже майже наша рутина, бо ніхто, крім як патріотична громадськість в соцмережах, цьому явищу не дивується і не заперечує. Що представники маскульту держави-агресора:

А) спокійно перетнуть український кордон задля здійснення на нашій території гастрольно-концертної діяльності;

Б) що наші державні структури не лише їх в цьому не обмежують, але й активно сприяють їхнім виступам;

В) що співи та інші «половєцкіє пляскі» попсовиків з РФ у Києві відбуватимуться під «акомпанемент» залпів з російської зброї по наших позиціях на Сході. А наступного дня з фронтових зведень вкотре дізнаємося про кількість наших «важких» і полеглих на полі бою – поки українська публіка аплодуватиме концертам російських же артистів.

Цинічно, принизливо, ганебно, за межами будь-якої логіки й повної відсутності самоповаги, нарешті – тупо. Бо яких ще втрат  Україна має зазнати на цій війні, щоб не пускати в свій культурний простір представників ворожої держави?!

Інша справа, коли б йшлося про тих дуже небагатьох її митців, які не раз знаходили в собі мужність висловити підтримку Україні. Як-от акторку Лію Ахеджакову чи співака Андрєя Макарєвіча. Хоч вони, до речі, про жодні виступи в нас мови не ведуть – керуючись, мабуть, й етичними міркуваннями.

А ті, хто поняттям етики не надто переймаються, спокійно збиратимуть касу на наших теренах. Ба, ще й за підтримки державних мужів! Як повідомив у своєму Фейсбук-дописі Назар Приходько, «В Україну з гастролями зібралася російська співачка Zivert (на фото вгорі – ред.), яка виступала в окупованому Криму. Я б не звернув на це особливої уваги, оскільки вона –  ідол дівчат з міських околиць, АЛЕ!  Організацією її гастролів виступає компанія «Квартал-концерт», а це –  Єрмак, а це – Трофімов, а це –  Шефір…

Грубо кажучи, у випадку із Zivert  влада підіграє окупантам на шоубізнесовому полі!

Ну, а для того аби ви зрозуміли рівень співачки, яку «кришують» на НАЙВИЩОМУ державному рівні в Україні, наведу одну з цитат з її пісні: «На трубке занято, возможно, ви –  уже нікто Но жолтий светофор, послєдній шанс на тапку в пол». ТАПКУ! ТААААААПКУ! Все зрозуміло?»

Концерт Zivert у Києві – вже скоро, 4 серпня, в залі Osokor beach club.

В листопаді, в Палаці «Україна» – Валєрій Меладзе.

Першого дня того ж місяця, як уже повідомлялося, столичну публіку тішитиме гурт «На-На».

Оголошення про концерти – на всіх україньких сайтах, що займаються поширенням квитків на масові дійства (https://karabas.com/, https://concert.ua/, https://kontramarka.ua/ та інших). 

Виступи Алєксандра Малініна в Одесі, Миколаєві, Вінниці, Харкові – протягом вересня-жовтня, в листопаді – на сцені Палацу «Україна». Два роки тому наміри Алєксандра концертувати в нас викликали обурення громадськості, після чого він прибрав повідомлення про гастролі зі своїх офіційних афіш.

Зате в 2020-му афіші залишаються актуальними, а вітчизняні його фанати нагадують опонентам, що Малінін має звання народного артиста  України. (Присвоєне, до речі, завдяки особистому клопотанню Людмили Кучми).

Інші розчулюються в соцмережах Алєксандровим умінням співати «Калину» «без жодного акценту». І взагалі, він же нічого не порушував – до окупованих Донбасу чи Криму не їздив – навідміну від його сина Нікіти, внесеного до бази даних сайту «Миротворець».  

Нікого, здається, вже не хвилює, які почуття те «душевне виконання» нашої пісні викличе в родичів загиблих на війні українських вояків?

Дикість, панове – під час війни гостинно відчиняти двері співакам країни, яка вже котрий рік намагається знищити нашу власну.

Ештон Бест-Коровайний, Global Village

 Фото: з Фейсбук-сторінки Назар Приходько  та https://www.msn.com/ 

Напишіть відгук