МОЗ: карантин - до кінця літа

22 липня, урядом було прийнято рішення щодо продовження адаптивного карантину до 31 серпня.

«Задля уникнення досягнення піків захворювань і перевантаження системи охорони здоров’я» – як повідомляється на Фейсбук-сторінці МОЗ.

Залежно від епідеміологічної ситуації всі регіони буде поділено на декілька зон: зелену, жовту, помаранчеву і червону за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19. При цьому критерії для розподілу регіонів на чотири зони залишаються незмінними. Залежно від показників вживатимуться заходи з послаблення чи посилення карантинних обмежень в окремо визначених регіонах.

Рішення уряду вже встигли розкритикувати користувачі у Фейсбуці:

Цікаво до якої зони ви намалюєте Львів🤔. Все працює,футбол іде в повний ріст…преЗЕ😉дент в вересні приїжджає на відкриття стадіону…оце карантин…щоб ви показилися
Заклади може й мають обмеження, але люди вже давно собі відмінили, натовпи всюди, на базарі продавців не побачиш в масках, то який це карантин?
 
Помаранчева зона 1 людина на 20 кв повний брєд тим більше на вулиці, коронавірус так далеко не розноситься-максимум 2 метри, норма зроблена щоб зупинити протести проти карантину, такий собі соціальний експеримент над людьми і Україна продалась як пілотний проект, тепер будуть кошмарти всіх і лякати зонами.
 
Особливості менталітету також ніхто не відміняв. Там (на Заході – ред.) і досі дотримуються правил, хоч захворюваність впала. У них досі, хто може, працює віддалено. А у нас, як тільки можна було, знаю, що багатьох роботодавці погнали в офіси при тому, що робота людей може спокійно виконуватися віддалено…
 
Facebook