«Миримося на свою голову»

Реакція соцмереж на «всеосяжне припинення вогню» на Донбасі: наших роззброюють, а окупантам угоди неписані.

 Повернись живим, благодійний фонд допомоги ветеранам та військовим:

«Це – четверте перемирення з початку президентства Володимира Зеленського. Перші три не протрималися навіть кількох днів, а кількість загиблих за весь період перебування президента на посаді наближається до сотні, поранених перевищує 500 – це офіційні дані штабу ООС. Зеленський спроб не полишає, а що ж «та сторона»?

З 16 липня до з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) оперативного угруповання російсько-окупаційних військ доставлено понад 20 одиниць 120-мм мінометів і близько 1,5 тис. тонн пального», – йдеться у зведенні Міноборони щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Крім того, як зазначається, до складу окупаційних підрозділів й далі постачають відремонтовані та модернізовані на підприємствах російського військово-промислового комплексу бойові машини піхоти, бронетранспортери та інші зразки озброєння. РФ ані на день на припиняє озброювати терористів».

Pavlo Klimkin, політик:

«З боку Росії припинення вогню – це військове та політичне дзюдо. Володимир Путін – дзюдоїст, тому завжди любить такий підхід. Я сам займався самбо і дзюдо, тому такі речі бачу. Спочатку підняти рівень ескалації, причому, військово та емоційно. Згадайте лише, що зробили з нашим медиком Миколою Ільїним. Потім на цьому фоні зробити чергове припинення вогню. Якщо далі буде вигідно, то звинувачувати нас у порушенні, вимагати всіх можливих політичних кроків, стверджуючи, що «ось вона – справжня безпека». Ну, і звісно готуватися до саміту постійних членів Ради безпеки на початку осені, який так важливий Москві для домовленостей через голову всіх інших.

Якщо не вигідно – а тут Кремль буде уважно дивитися на ситуацію у нас, а також передвиборчу кампанію у США та позицію Євросоюзу – то це припинення миттєво закінчиться.

Реальний шанс утримати будь-яке припинення вогню є лише тоді, коли його можна буде контролювати за допомогою постійної – це реально важливо – саме постійної міжнародної присутності як людей, так і обладнання. Тільки таким чином це працюватиме».

 Igor Kondratiuk, продюсер:

«Бойовики порушили нове «всеосяжне» перемирення – хто ж сумнівався? На те вони і бойовики! Кремль каже, що не може контролювати бойовиків (яких сам фінансує в якими сам командує) – цій брехні вже більше 6 років. Дзвінок Х@йлу був до дупи  – а чого ще очікувати від Х@йла. Здається, зараз З. та його команда проходять курс «Історія України. 2014-рік». А могли б вивчити цей курс, як всі українці  – 6 років тому».

Анатолій Гриценко, політик:

«Прес-секретар Путіна: Росія не може гарантувати дотримання перемирення на Донбасі, бо «не є стороною конфлікту».

Для тих, хто ще має ілюзії: Путін не шукає миру, він продовжує свою мантру: «ихтамнет», «оружие из супермаркета», «внутренний конфликт»… За таких умов українська влада не повинна, не має права йти на жодні поступки. І не має права навіть розмов допускати про фіксацію в нашій Конституції «особого статуса» для ОРДЛО. Реінтеграція проросійського анклаву на путінських умовах – знищить нашу державу остаточно».

Богдан Тицький, громадський активіст:

«Про чергове припинення вогню на Донбасі. Порошенко, його депутати та адепти почнуть знову говорити про капітуляцію та реванш.

Але чомусь, вони не хочуть згадувати, що їх сонцеясний Петро вже припиняв вогонь, забирав у військових техніку та озброєння, силою виводив добробатів з фронту.

Депутати, які 31 серпня 2015 року голосували за зміни в Конституцію щодо особливого статусу Донбасу, зараз розмови про такі ж зміни назвуть зрадою. Голосували тоді ті, хто зараз найбільш гучно кричать про Україну і рвуть на собі вишиванку.

Коли ми виступали проти всього цього тоді, нас називали агентами Кремля, що розхитують човен. Ми маємо коротку політичну пам’ять. Тому треба нагадувати.

Припинення вогню є помилкою. Іншого варіанту визволення Донбасу, окрім військового (в тій чи іншій мірі) нема. Але виходити на акції заради створення масовки тим, хто сам припиняв вогонь, виправдовував все це… виходити заради зростання їхніх статків і повернення до влади – не варто.

«Обіймаю, тисну руку» (с)».

 

Facebook

Фото: https://savelife.in.ua/