Крадуть у заробітчан в Італії: як працює «схема»

Пограбували українку з Чернівців. Попередження про небезпеку.

Як діють бандити: бус із пасажирами зупиняється на червоний сигнал світлофора. Цього досить, аби зловмисник на мотоциклі пробив колесо авта. Далі – справа злодійської техніки. Він «доброзичливо» повідомляє водієві про проблему, той виїжджає на заправку, щоб полагодити. Поки порається, мотоцикліст хапає першу-ліпшу сумку з салону і швидко зникає з нею геть – на очах у присутніх всередині спантеличених пасажирів.

Таким чином 19 серпня в околицях Мілана стала жертвою пограбування наша громадянка, як повідомляє Фейсбук-сторінка  Milano.oroItaliaбюро Хороших УСЛУГ (див. відео). Поліція прибула на місце злочину одразу, але тільки розвела руками: подібне трапляється не вперше. Виглядає, правоохоронці не знають, як впоратися з проблемою, навряд чи можна сподіватися на їхню допомогу.

Надто, на фоні навали біженців з інших країн, яку зараз переживає Італія. Тому в міланському «Бюро хороших послуг» просять усіх бути пильними та обережними, обов’язково тримати при собі особисті речі та документи і, по можливості, не виходити поодинці.

Найприкріше у цій ситуації – втрата навіть не грошей, а документів. Їхнє відновлення коштуватиме постраждалій майже 800 євро – згідно з попередніми оцінками. Щоправда, є слабка надія, що грабіжники, можливо, просто викинуть посвідчення особи та інші папери. Тож, якщо хтось знайде документи на імена Любов Мала та Наталія Поперечна, прохання повідомити про це Milano.oroItaliaбюро Хороших УСЛУГ.

 

Ештон Бест-Коровайний, Global Village

Фото: https://music-facts.ru/

Напишіть відгук