«Чому в хасидів більше прав, ніж у нас?!» - Емоційний допис священика ПЦУ

«Без поваги, без розуміння, з презирством – вони,  україноненависники, мають прав більше, ніж середньостатистичний українець» – черкащанин Роман Саламатін про «зустріч двох світів».

Я довго мовчав, до вчора.

Я мовчав, коли їм дозволяли приїжджати до Нахмана, а нам не дозволяли прийти до Христа на Його Воскресіння. До вчора.

Поверталися ми гуртом з братами-співслужителями з Черкас і, напевне, то Боже провидіння, що три заправки були зачинені на ремонт, тому стали заправлятися аж в Ротмистрівці. Як тільки ми під’їхали, то звернули увагу, що трішки далі від заправки стоїть автобус, з якого поступово висипалося душ 50-60 хасидів. Всі вони відразу розійшлися по селу в пошуках магазинів.

Ми дочекалися розвантаження бензовоза, і я пішов усередину оплатити пальне. Там я мимоволі спробував себе в ролі перекладача.
Забіг перший пейсатий хлопчина, запитав у продавця «toilet?», простягнув доларовий папірець і, отримавши вказівку жестом, побіг надвір.

За ним забігають ще троє з тим же запитанням, але вже простягають 10 доларів: «Toilet? Toiiileet?». Дивлюся, оператор розгубився, відповідаю за нього: «On the backyard» («На задньому подвір’ї», англ.) «What?» («Що?) «Toilet on the backyard» («Туалет на задньому подвір’ї»). «Oh. Are Ukrainians shitting under yourselves like animals? Like cattle?» («Овва, то ви українці сeр**, просто під себе, як тварини? Як худоба?»). Далі  почали переходити на свою мову, кричати щось про Україну та українців і сміятися після кожної фрази. Я хотів сказати щось схоже на «You can shit in your pants if you don’t like our toilets» або ж щось з голлівудських фільмів, як-от «Go f*** yourself!», але передумав. Невиховано ж.

Виходжу після оплати назовні, а мої товариші кажуть: щойно натовп з 15-20 хасидів бігав довкола звичайного вуличного туалету з камерами з реготом та улюлюканням.

Що я хочу сказати наприкінці: ми «shitting like animals under us» не тоді, коли йдемо до подібного туалету, а тоді, коли пускаємо таку ненависну нечисть до нашої країни. Без поваги, без розуміння, з презирством – вони, україноненависники, мають прав більше, ніж середньостатистичний українець.

І не треба мені писати про те, що в нас дійсно погані туалети – це всі розуміють, без ваших докорів. Але справа в тому, що треба вміти поважати країну, до якої ти приїхав і яка рятувала твоїх родичів (під час Другої світової війни – ред.), які б вади у неї не були.

І такої ж я думки не лише про бидланів із числа хасидів, але про будь-яких інших бидланів, які не поважають нашу країну (українських бидланів, зокрема). Але, на жаль, на часі, саме загальна ситуація з хасидами підігріла цей допис, та й загальна статистика показує, що саме з їхнього кола є величезна кількість людей з такою поведінкою.

Facebook

Роман Саламатін, (Роман Саломатін), священик ПЦУ, м. Шполя, Черкаська обл.

Фото: https://rubryka.com/

Напишіть відгук