Небідний син Нелі Штепи отримав допомогу по безробіттю

Про це свідчить декларація-2020 Сергія Огаркова, володаря 350000 грн. та інших активів.

Вони, як це зазвичай буває в українських політиків та їхніх нащадків, у 10+ разів перевищують офіційні доходи головного інженера КП АТП 052810, це в Донецькій області (https://declarations.com.ua/). Сергій також є членом наглядової ради Регіонального благодійного фонду «Поспішайте робити добро», який очолює його мама, скандально відома кандидатка в мери Слов’янська (на фото). Її ще недавно тримали під вартою і звинувачували в сепаратизмі, а сьогодні жінка бере участь у місцевих виборах.

Коли ж йдеться про сина, то його статус «малозабезпеченого» виглядає, щонайменше, химерно. Бодай тому, що стиль життя  Сергія аж ніяк не поєднується зі скромними фінансовими можливостями, яких слід сподіватися від людини без праці.

Отже, минулого року чоловік оформив собі соціальну допомогу від держави у розмірі 16266 грн. – як безробітний. Але при цьому придбав автомобіль «Skoda» – за 100000 грн. Продавцем транспортного засобу вказано найріднішу людину Огаркова, або ж Штепу Нелю Ігорівну. Крім «Skoda», Сергій також володіє автівкою «Honda». А ще –  квартирою, житловим будинком і двома земельними ділянками – по 283, 5 та 878 га відповідно в селі Мирне, теж на Донеччині. Нерухомість, щоправда, записана на Сергієву дружину Олену. Як і гроші, вже згадані 350000 грн., що теж є звичною практикою в небідних вітчизняних діячів.

Тим часом, кандидатка в мери Слов’янська не поспішає оприлюднити цифру власних статків: у мережі не вдалося знайти даних про її декларацію. Хоч і відомо, що лише в самому Слов’янську має дві квартири, а в селі Званівка Бахмутського району розташований її елітний двоповерховий будинок. Загальною площею – 601, 1 кв. м, що майже, як сесійна зала Верховної Ради, 650 квадратів. Особняк, який, згідно зі словами господині, розграбований бойовиками «ДНР», був обладнаний басейном та соляним залом, а дві кімнати в ньому було виділено для гардеробу Штепи.

Колишня і, ймовірно, майбутня мер міста таки вміє насолоджуватися життям. Цю ж рису виховала в своєму синові.

Ештон Бест-Коровайний, Global Village

Фото: https://zaraz.info/

 

Напишіть відгук