«Відлетіли назавжди» – пам’яті загиблих у катастрофі Ан-26, соцмережі

Список загиблих в авіа-катастрофі літака Ан-26 25.09.2020:

Богдан Кишеня – майор, командир авіаційного підрозділу авіаційної ескадрильї навчальної авіаційної бригади Національного авіаційного університету імені О.О. Іван Кожедуба, 1990 року народження. З Чугуєва Харківської області.

Олексій Остапенко – капітан, штурм тренувальної авіаційної команди ХНУВС імені. Іван Кожедуба, 1991 року народження. З Харкова.

Дмитро Добрила – капітан, другий нападник корабля навчальної авіаційної команди ХНУВС імені. Іван Кожедуба, 1991 року народження. З Харкова.

Ашраф Мсуя – старший лейтенант, штурм корабля навчальної авіаційної бригади ХНУВС імені. Іван Кожедуба, 1991 року народження. З Харкова.

Олег Козаченко – старший лейтенант, борт авіаційного техніка навчальної авіації Національної авіаційної служби Національної академії наук Іван Кожедуба, 1980 року народження. З Харкова.

Євген Іванов – лейтенант, старший авіакомпанії навчальної авіації Національної авіації. Іван Кожедуба, 1978 року народження. З Чугуєва Харківської області.

Олег Широчук – лейтенант, старший бортовий механік тренувальної авіаційної команди ХНУВС імені. Іван Кожедуба, 1979 року народження. З Харкова.

Дмитро Андрущенко – курс 133-ї навчальної групи літаючого факультету ХНУВС імені Івана Кожедуба, 2000 року народження. Рідний Богодухівський район Харківської області.

Олександр Бойко, курс 133-ї навчальної групи факультету Національного університету України. Іван Кожедуба, 2000 року народження. З Сумщини.

Ростислав Булій – кадет 133-ї навчальної групи літнього факультету Національного університету імені Івана Кожедуба, 1998 року народження. Зі Львова.

Віталій Ольхова – кадет 133-ї навчальної групи літального факультету ХНУВС імені Івана Кожедуба, 2000 року народження. Зі Львова.

Дмитро Донець – курс групи 133-ї навчальної групи факультету Національної академії наук імені. Іван Кожедуба, 2001 року народження. З Чернігова.

Костянтин Зибюк – кадет 133-ї групи літнього факультету ХНУВС. Іван Кожедуба, 2001 року народження. З Хмельницької області.

Олександр Клевець – курс 133-ї навчальної групи факультету Національного університету імені Івана Кожедуба, 2001 року народження. З Херсона.

Богдан Матвійчук – кадет 133-ї навчальної групи літнього факультету ХНУВС Іван Кожедуба, 2001 року народження. З Житомирщини. Не одружений.

Микола Микитченко – кадет 133 академічної групи літнього факультету Національного університету України. Іван Кожедуба, 1998 року народження. З Харкова.

Олександр Скочков – курс 133-ї навчальної групи факультету Національного університету імені Івана Кожедуба, 2000 року народження. Із Запорізької області.

Руслан Шеремета – кадет 133-ї навчальної групи літнього факультету Національного університету імені Івана Кожедуба, 1997 року народження. З Куп’янського району Харківської області.

Євген Скоробогатико – кадет 153-ї навчальної групи факультету Національного університету імені Івана Кожедуба, 1993 року народження. Рідна Запорізька область.

Артем Дудла проходить курс 153-ї навчальної групи літнього факультету Національного університету України. Іван Кожедуба, 1999 року народження. З Харкова.

Андрій Померанцев – кадет 153-ї учбової групи літнього факультету Національного університету імені Івана Кожедуба, 1994 року народження. З Миколаїв.

Андрій Роспотнюк – кадет 153-ї навчальної групи літнього факультету, 1999 року народження. Рідна Полтавщина.

Дмитро Студінський – курс 153-ї навчальної групи факультету Національного університету наук. Іван Кожедуба, 1999 року народження. З Житомирщини.

Максим Хом ‘ ячук – курс 153-ї навчальної групи літнього факультету Національного університету імені Івана Кожедуба, 1999 року народження. З Вінницької області.

Володимир Олабін – кадет 151-ї навчальної групи факультету Національного університету України. Іван Кожедуба, 1999 року народження. З Миколаївщини.

Роман Корчковський – куратор 151-ї навчальної групи літального факультету Національного університету ім.І.Кожедуба, 1999 року народження. З Вінницької області.

Вічна пам ‘ ять…

Alexey Polozok разом з Ashraf Msuya: «Я довго писав цей пост, не міг знайти слів, плакав і не міг повірити. На душі порожнеча, тиша, морок … Я не знаю з чого почати, ноги не тримають, сльози заважають про щось думати, заважають спати … Я не сплю і не готовий це прийняти, не хочу в це вірити, це не вкладається в голові.  

Мій дорогий Ашрафе Мсуя, ти був найдобрішим, найчеснішим, найщирішим, найбільш життєрадісним – ти був ТАКИМ! Ти був простим і скромним – цього мені було достатньо. Ти завжди приходив на допомогу і ніколи ні в чому не відмовляв, завжди міг вислухати і підтримати. Я не знаю, як жити без тебе, Ашику, я не вірю в це, не вірю. Набираю твій номер, але телефон відключений…  Набираю знову й знову, в надії почути твоє «Алло»… Чому так пече в грудях, чому так боляче? Закриваю очі і бачу тебе, як ти сидиш поруч за партою і смієшся, твій сміх і посмішка – я ніколи їх не забуду. Ми жили, ми дуріли, ми потрапляли в халепи, разом же з них і виборсувались.

Ти був найкращим! Я вдячний долі за те що одного разу наші шляхи перетнулися і вдячний Богу за те, що привів в моє життя СПРАВЖНЬОГО ДРУГА! А Твоїм чудовим батькам – за такого АНГЕЛА. Сподіваюся, що ти в кращому світі ніж цей. Ти мріяв літати, але полетів назавжди… У моєму серці і пам’яті до кінця днів моїх. Мій Друг, мій Герой, мій Брат ми обов’язково одного разу знову будемо разом. Люблю тебе. Моє серце розбите назавжди».

 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА: «В авіакатастрофі під Чугуєвим загинув Андрій Роспотнюк із Миргорода. Йому був 21 рік. Лише місяць тому він відсвяткував свій День народження. Курсант навчався на військового штурмана. Висловлюю співчуття рідним і близьким. Вся Україна, вся Полтавщина сумує разом з вами за втраченими синами».

[email protected]: «Пишу це зараз і просто не вірю, що всього місяць тому я був щасливим, вітаючи тебе телефоном з твоїм Днем народження. А тепер я дізнаюся, що тебе і наших хлопців нема.  Яка ж немилосердна доля, коли забирає таких прекрасних людей! Всі, хто знали Андрія, підтвердять, що він мав надзвичайно добре серце».

Виктория Писаренко: «Стало відомо, що один із загиблих членів екіпажу – батько учня 7 класу Клугино-Башківської школи Олексія Іванова. Найщиріші співчуття родині – від навчального та педагогічного колективу школи, батькам, усім жителям військового містечка та Чугуєва. Тримайся, ми з тобою. Поділяємо ваше страшне горе і біль втрати».

Юрій Сковорода: «На борту літака АН-26 Повітряних Сил ЗСУ, який розбився під Чугуєвом Харківської області загинув ШИРОЧУК ОЛЕГ, уродженець Любомля. Олег – рідний племінник мого покійного діда Семена з Шацька… Проживав в м. Харків. У нього залишилась дружина та син.
Щирі співчуття усім родинам… Вічна і світла пам‘ять загиблим захисникам України».

Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою “Патріот”: «Військова справа – це завжди ризик на межі життя і смерті… Та найстрашніше, коли гинуть військові у мирний час. Справжні патріоти, душі яких рвалися у небо, найсміливіші юнаки, що не боялися повітряного простору, курсанти, хлопчики, сини, кохані… Ваші світлі янгольські душі знайшли спокій у небесній блакиті… Жах… біль… сльози… скорбота… співчуття рідним і близьким… Ми пам’ятатимемо про вас! Сьогодні ліцей ридає… Ліцей плаче… загинув любий випускник… єдиний син, товариш вірний… він в нашій пам’яті завжди! ДУДЛА АРТЕМ. Ангелочок наш! Світла пам’ять!»

Facebook

 Фото: Ирина Шугайло

Напишіть відгук