Чому АН-26 не дотягнув до приземлення – версія авіатора

Чугуївська трагедія – фатальний рейс харківських курсантів

Що сталося: на Харківщині зазнав катастрофи літак Ан-26 (б/н 76) Повітряних Сил ЗСУ (зі складу навчальної авіаційної бригади Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба) В країні оголошено жалобу.

Журналіст Юрий Бутусов: «Двом харківським курсантам вдалося вистрибнути з літака під час падіння на аеродромі Чугуєва. Обидва поранених перебувають в шпиталі, лікарі роблять все необхідне, борються за їхні життя. Згідно з попередніми даними з місця трагедії, один кадет – у серйозному стані (як повідомляється, в нього обгоріли 90% поверхні шкіри – ред.), другий також поранений, але може говорити.

(26 вересня  один з курсантів, що врятувалися, помер у лікарні – ред.).

На борту перебували 21 курсант Повітряних Сил та 7 офіцерів. На даний момент 22 людей визнано мертвими. Чотирьох досі шукають. Коли літак впав, деякі люди на борту стрибнули на землю.

Страшна трагедія для всієї нашої країни…».

Як уточнили на Фейсбук-сторінці Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces, «На борту літака перебували не 28, а 27 осіб. Курсант Харченко Олександр Володимирович в останній момент не був допущений до польоту. Його на борту не було».

Чому сталася трагедія? Коментує капітан військово-повітряних сил  Андрій Бородавка, выпускник Харківського вищого військового училища авіаелектроніки: «Літак упав за 2 км до злітно-посадкової смуги між дальнім (4км) і ближнім (1км) приводом під час штатного, згідно з попередньою інформацією, заходу на посадку.

Як вона здійснюється?

З ближньої зони на посадку літак заводять по РСП (радіолокаційна система посадки) + РТО (радотехнічне забезпечення), (ПРМГ і приводу). Раніше на чугуївському аеродромі стояла РСП-6м2.

Весь цей час літак на трьох індикаторах (екранах) ВІСП на КДП контролює керівник ближньої зони і веде керівник посадки за курсом-гліссадою. (Гліссада – від фр. Glissade, буквально –  «ковзання»; похідне від glisser –  «ковзати») – це траєкторія польоту літака, по якій він знижується, в тому числі – безпосередньо перед посадкою. Стандартна гліссада починається на висоті 400 метрів і закінчується на висоті 15 метрів – ред).

Екіпаж під час заходу на посадку постійно перебуває на зв’язку з керівництвом посадки. Його курс і гліссаду бачать на екранах РСП. А також висоту, запас палива, бортовий № та інші параметри відображаються на індикаторах АОНІ.

Якщо екіпаж доповів про аварію двигуна, то після цього він просто міг втратити керування літаком і впасти. Швидше за все, причина катастрофи – технічна несправність внаслідок технічної зношеності і відпрацювання ресурсу 43-річного борту з великим льотним навантаженням.

Можливо, також були порушення в термінах проведення регламентних робіт і капітальних ремонтів. (Як уже повідомлялося в українських ЗМІ, Ан-26 перебував на ремонті до жовтня – ред.). Весь маршрут літака від зльоту до посадки фіксується засобами ОК (об’єктивного контролю)». (Андрій Ректоров, блог «Ректор», https://rector63.blogspot.com/)

Що таке Ан-26? Військово-транспортний літак, розроблений на КБ «Антонов» в 1969-му. На той час вважався кращим повітряним транспортом в своєму класі. Отримав прізвисько «гидке каченя». Експлуатація моделі почалася в 1973-му. Досі активно використовується на пост-радянському просторі.

Facebook

Global Village

Фото: Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces

Напишіть відгук