Корупція вбиває – як і вживані запчастини до літака

Чорний ринок «беушних» деталей процвітає в країнах третього світу, до нього належить і Україна.

Колись давно, на Discovery Channel, я бачив документальний серіал про авіакатастрофи. В одному з епізодів у американського пасажирського авіалайнера під час польоту відірвало вертикальний хвостовий стабілізатор. Літак каменем впав донизу і розбився, забравши з собою життя усіх пасажирів та екіпажу.

Коли за розслідування взялися слідчі NTSB, то швидко виявили причину – вісім болтів, якими був закріплений стабілізатор, один за другим луснули від перенавантажень під час проходження авіалайнера через зону турбулентності. У реєстрі обслуговування авіалайнера була позначка про планову заміну елементів кріплення хвостових стабілізаторів за кілька тижнів до авіакатастрофи.

Але ж, коли слідчі взялися за молекулярне дослідження металу болтів, то виявили абсолютно неспівставні показники з заводськими зразками. Невже хвіст був закріплений некондиційними болтами? Металурги дали однозначну відповідь – болти оригінальні, але не нові, вже були у вжитку довгий період часу.

За пошуки постачальника взялося ФБР.

Дуже швидко було викрито цілу підпільну індустрію з постачання беушних авіазапчастин. Тобто, списані запчастини перемальовувалися, на них наносили необхідні маркування, упаковувались і постачалися авіакомпаніям усього світу, як нові.
Себто, металобрухт продавався за ціною нових авіадеталей. Обсяги ринку вражали – сотні мільйонів доларів на рік – і це у середині 1990-х!

Але справжній шок очікував федералів під час одного з обшуків – беушні деталі уже більше десяткa років постачалися на… AIR FORCE ONE!!! Навіть більше – у той момент двигуни Angel One, основного борта американського президента, були закріплені «беушними» болтами!!!

Галас, який здійнявся в індустрії авіаперевезень, був фундаментальним, порівнюваним хіба з терактами 9/11/2001.
Висновки було зроблено надзвичайно швидко – сотні ділків отримали великі терміни ув’язнення, контроль за походженням та реалізацією авіадеталей було удесятеро посилено, тощо.

Але це ми говоримо про цивілізовані країни. Наскільки мені відомо, чорний ринок «беушних» авіазапчастин буйним цвітом процвітає в країнах третього світу, куди, на превеликий жаль, входить і Україна. Ось вам і причина частих авіакатастроф з літаками та гвинтокрилами радянських моделей в Африці, Азії та на теренах країн колишнього совка.

Наступного разу, як будете давати хабаря, платити за вступ до вишу чи за іспит, допомагати фальсифікувати вибори у району раду, «порішати» штраф за перевищення швидкості, не забувайте – корупція вбиває.

А на борту авіалайнера чи транспортного літака з «беушними» болтами у хвості чи двигуні, в кабіні бракованого бронетранспортера, у квартирі, яку збудував архітектор з купленим дипломом, під ножем у хірурга з купленою сесією може знаходитися ваш родич, знайомий чи друг. Точніше, вони постійно там знаходяться, як і ви самі.

А ми чубимося, гриземося, голосуємо за гетьманів та клоунів, замість того, щоб об’єднатися довкола людей, які забезпечать реальну ефективну боротьбу з корупцією, яка нас щоденно вбиває.

Бо корупція, прикрита вишиванками і тризубами, гаслами про нові лікарні та дороги чи армію, мову, віру убиває точно так само, як і корупція під гаслами за єдіную страну і трікалори.

Думайте.

А загиблим хлопцям – Вічная Пам’ять.

Facebook

Юрій Білінський (Yuriy Bilinskyy), м. Лісабон, Португалія

Напишіть відгук