«Не Дональд страшний для США , а ліва ідея»

«Ми втомилися бути «мовчазною більшістю» і від подвійних стандартів –  емоційний допис американського виборця, що голосуватиме проти.

Якщо ви – лівий ліберал, що терпіти не може Трампа і не розуміє, як хтось взагалі міг голосувати за нього, то дозвольте вам дещо повідомити. Не в тому справа, що ми так любимо Дональда Трампа, а в тому, що вас, лібералів – ні.

Тому зробимо все, що потрібно – навіть, якщо це означатиме обрання «грубого, неприємного, непередбачуваного нарциса» (це ваші слова, не наші) президентом США. Бо вважаємо небезпечними для цієї країни саме вас, лівих лібералів.  

Як таке можливо, спитаєте?

Ви зробили все, щоб зруйнувати Америку. Від скасування поліції та перекреслення нашої історії. Від систематичного руйнування шкіл і «промивання мізків» до віри, що соціалізм – це вирішення всіх проблем (незважаючи на його провал повсюди). Від демонізації релігії і віри до прославлення аборту, насильства і бандитської культури.

Від звинувачень нас у расизмі щоразу, коли наважуємося говорити: кожен білий, чорний або кольоровий повинен однаково дотримуватися законів. До «осяяння» нас «відкриттями» про існування близько 52 статей, поліаморії (прийняття за моральну норму сексуальних стосунків одночасно з кількома партнерами – ред.) та сексуалізації малих дітей. Одночасно висміюєте нас за те, що маємо сміливість привітати когось з Різдвом Христовим чи вивішувати прапор 4 липня.

Ось і вся ваша «толерантність». (І чому нам здається, що ви – просто лицеміри?)

Нам байдуже, що ви вирішили: 250 років права на володіння зброєю можна скасувати. Тільки через те, що ви нездатні контролювати насильство в містах, якими ви, на жаль, керуєте. Ви так само забажали виганяти з голів свободу слова, і ті, хто не погоджуються з вашою думкою, є «законною» здобиччю для публічного цькування. Ви вважаєте, що зіпсовані діти з кільцями в носах та татуюваннями, які досі живуть за рахунок батьків, можуть безкарно нищити міста, майно та життя безвинних людей. Що хаос, беззаконня і зневагу до влади треба вважати новою нормою.

І ви ще дивуєтесь, чому вважаємо вас небезпечними?

Ваш наратив – це постійний галас про расово гноблених та гнобителів, створений задля поділу країни. Ви любите педалювати «комплекс жертви» у кольорових людей за найменшої нагоди. Бо цей сурогат легше їм згодувати – замість того, щоб навчати стояти на власних ногах, брати відповідальність за своє життя, громаду та майбутнє. Але ж ви ніколи цього робити не будете – бо втратите контроль над кольоровими. Вони тоді й справді почнуть думати про себе самих, боронь Боже! А не чекатимуть, поки за них подумаєте ви.

Ось через це 4 листопада ми будемо голосувати за Дональда Трампа.

Не тому, що він – найчарівніший персонаж на всю околицю чи найчемніший політик, який коли-небудь прикрашав собою Овальний кабінет. Не тому, що любимо його моральні чесноти і таке інше. Просто ми втомилися від руїни, в яку ви занурили колись красиву і відносно безпечну країну.

Тож яким би не був Дональд Трамп, далекий від досконалості, ми щодня дивимось на вас і розуміємо: незалежно від того, що каже чи робить, він все одно не може бути гіршим для нашої країни, ніж уже є ви.

Набридли ваші неповага, подвійні стандарти та постійні нарікання (це при тому, що живете в найбільш привілейованій країні світу). Ви повністю зосереджені на знищенні існуючого ладу, не створюючи нічого натомість.

Тому це саме ви відповідальні за сходження Трампа. Своєю відмовою поважати співвітчизників і все, що важливе для нас. Ви топтали наш прапор, ображали наших ветеранів та з ненавистю  ставилися до бійців з груп швидкого реагування, які першими приходять на допомогу (first respondersред.).

Ви зробили довкілля своєю релігією, знищивши кожне місто, за яке взялися відповідати. Ви кричите про «глобальне потепління» та «нову зелену угоду», дозволяючи десяткам тисяч безхатьків буквально вкривати наші вулиці лайном, сміттям, голками та пластиковими відходами. Але нічого не робите, щоб допомогти їм. Або вирішити екологічну кризу, створену поразкою вашої соціальної політики. І це саме ви відповідальні за екологію засобами нищення всієї нашої економіки, коли втілювали план «порятунку довкілля». Попри те, що  самі не можете прибрати хоча б одне єдине місто чи навіть вулицю.

Ви тільки скаржитеся, але не можете вирішити жодних соціальних проблем. Насправді, все, що ви зробили – це створили і примножили ті проблеми.

Маємо досить. Набридло сидіти тихенько і бути «мовчазною більшістю». Тож не дивуйтеся, коли, нарешті, відповімо. Коли Дональда Трампа переоберуть, це станеться тому, що ви та ваші «товариші» захотіли перемогти поліцію. І продовжуєте знищувати державну власність, за яку ми всі заплатили, і до якої у вас – нуль поваги.

Так, ми вважаємо вас небезпечними і більше «нарцисами», ніж Дональд Трамп. Ці вибори –  не за нього, вони проти Джо Байдена. І проти лівих лібералів.

John Barepixels, «For Socialists Who Can’t Stand Trump And Can’t Grasp Why Anyone Would Ever Vote For Him», https://sdfish.com/forums/t/for-socialists-who-cant-stand-trump-and-cant-grasp-why-anyone-would-ever-vote-for-him.188660/

Джон Беапікселс, Сан-Дієго, США (переклад з англійської)

Фото: https://www.cnbc.com/