Тихий скандал на “Місіс Європа”, киянка проти кримчанки

 

Конкурс краси серед заміжніх жінок цьогоріч відбудеться онлайн через пандемію, але його “політична родзинка” – зовсім не у способі голосування за найгарнішу. 

Технічно Україну на ньому представлятимуть одразу дві претендентки. Одна з них – киянка Інна Бикова (фото нижче), інша – Єлізавєта Арутюнян (фото вгорі) з Криму. Організатори конкурсу з Талліна (Естонія) наразі ніяк не коментують присутність аж двох громадянок України в фіналі. Так само відмовчуються й організатори українські. (Global Village ще чекає відповіді на обидва наші запити).

Зате не мовчать коментатори у Фейсбуці під фото Арутюнян на офіційній сторінці конкурсу:

Natalia Petrushak “Крим до якої країни належить? A quale paese appartiene la Crimea? Which country does Crimea belong to?”

Alina Kulci “Крим чий?”

Арутюнян виступає на конкурсі, зрозуміло, за Росію. На її сторінці в тамтешній соцмережі “В Контактє”, прикрашеній, серед іншого, й “гєоргієвською” смугастою стрічкою, є такий запис від  18 серпня цього року (переклад з російської):

Лиза Арутюнян: “Я стала першою віце-місіс Росія в категорії Європа. Це означає: щойно ситуація в світі стане більш стабільною, поїду представляти нашу країну та Севастополь на “Місіс Європі”.

 

Допускаючи до участі Арутюнян, таллінські організатори “Місіс Європи” заперечують не лише офіційну політику Естонії, яка неодноразово засуджувала анексію Криму. Таким чином вони, як не крути, підтримують агресію РФ стосовно України  – як і сама Єлізавєта, жителька Севастополя.

Тим часом, претендентка на корону “Місіс Європи” з Києва звернулася за підтримкою до онлайн-спільноти. У Фейсбуці вона оприлюднила такий допис: Інна Бикова: “Любі друзі!!!

Мені випала велика честь представити столицю України в цьому році на конкурсі “Місіс Європа”.

Буду вдячна кожному за підтримку. цього року конкурс проходить онлайн. Будуть підраховувати кількість лайків та коментарів: лайк-1 бал, коментар-2 бали і репост-3 бали (ТІЛЬКИ НА ОФІЦІЙНІЙ СТОРІНЦІ КОНКУРСУ !!!) Все залежить тільки від Вас! Ваша підтримка мені просто необхідна.

https://www.facebook.com/1583864471840506/posts/3217340788492858/?extid=BAbg1JwJmdFpYYHA&d=n”.

Про Інну відомо, що за фахом – косметолог, має досвід участі в національних конкурсах. Зокрема, стала однією з переможниць “Краси країни-2020” (титул “Вибір країни”).

Global Village

Фото: Інна Бикова, Лиза Арутюнян