Hаші в США – про президентські вибори, соцмережі

 

Хто діаспорі рідніший – Байден чи Трамп? Українці в Америці коментують перегони за найважливішу посаду в країні.

Zana Skliarenko: “Зараз Америка вибирає не Трампа чи Байдена, а правду чи брехню, капіталізм чи комунізм. A коли “горить хата”, потрібен той, хто візьме на себе відповідальність і зупинить вогонь. Лідери не говорять, вони діють і вирішують.

З одного боку – Байден, хвора людина, яка не пам‘ятає імені президента. Але саме він, якщо оберуть, буде тримати ядерну кнопку наймогутнішої країни тремтячими руками. Це чоловік, який, не володіючи бізнесом, має мільярдні статки для всієї родини. Він 47 років при владі, але нічого не зробив для країни.

З іншого боку – Трамп, не політик, а менеджер, який бачить проблему, знаходить рішення і контролює виконання. На тлі політкоректних політиків та їхніх продажних інформаційних каналів, Трамп – єдиний, хто запитує: “Куди поділися гроші платників податків?”. Це запитання “порушує обмін речовин” у демократів, з піною з рота вони будуть добивати опонента з неймовірною ненавистю. Чи доб‘ють? Трампа – ні, а от країну можуть.

Американці покажуть на цих виборах, наскільки вони зрозуміли різницю між безпекою життя і хаосом. Бізнес це добре розуміє, і 3 листопада 2020 від  Нью-Йорка до Каліфорнії закриває  скляні вітрини фанерою і знімає вивіски з магазинів. Бізнес – озброєний, і в протистоянні між прибутковою вартістю і бажанням BLM (Black Lives Matter”, “Чорні життя важливі” – ред.) і демократів забрати її, буде захищатися. Дрова і сірники – поруч, і запалати може в будь-який момент, незалежно від підсумків виборів. Aле закрити “ящик Пандори” криміналу, який спонсорували демократи, може тільки Трамп, з законом і Конституцією в руках.Бо він не торгує інтересами своєї держави. Перемогу Трампу!”

 

Marina Shepelsky: ”Телефони на роботі сьогодні принишкли. Це –  як тихий спочинок перед бурею. Всі з тривогою чекають результатів виборів, особливо, наші імміграційні клієнти (Марина – адвокат, ред.) та нью-йоркери, які бояться повторення мародерства та безчинства.  

То ось, я вирішила піти додому і приготувати з родиною вечерю. Продовжую спостерігати за Гамбітом “Queen’s Gambit” на Netflix з дітьми. Ми насолоджуємося фільмом і прикидаємося, що ніякі вибори не відбуваються. Я – не боюся.

 

Bohdan Borovets: “96 миль! Це –  довжина авто-колони підтримки Трампа, понад 155 кілометрів!!! Американці, хто розуміють, що таке соціалізм та корупція, самоорганізувались і по всій країні в різних штатах проводять автопробіги з прапорами, символікою республіканської партії та прапорами президента Трампа. Хто мають власні катери чи човни, також долучилися до акцій і проводять подібні заходи на воді. Ось як підтримують прості американці Трампа, і він переможе !!!”

 

Igor Panyk: “Люди совково-рабського мислення голосують за Байдена! Скучили за соціалізмом?

Я тут мешкаю і бачу, що  зробив Трамп. Всі попередні президенти – i демократи, й республіканці – тільки обіцяли побудувати паркан на кордоні . А він взяв –  і зробив! Не плутайте нелегальну іміграцію з легальною! Він виступав і виступає проти нелегальної іміграціі!

І про клітки, в яких сиділи діти нелегалів – вони були побудовані Обамою та Байденом під час їхньої каденції! А безробіття було найнижчим за часів Трампового президенства! Не Обами та Байдена!”

 

Наталія Ющук: Польська діаспора тотально агітує проти соціалізму та Байдена. Очільники польських громад закликають не перетворити Америку в соціалістичну країну зразка срср, пам‘ятаючи історію свого краю.

Наші ж, української діаспори, очільники, навпаки – несамовито агітують за Байдена та за соціалізм, який пропагує демократична партія. Один пан договорився до того, що ми – “Трамп-шовики” та лише “оптично” – українці. А він і ті, які ніколи не підтримали націоналістів на виборах в Україні –  справжнісінькі, найщиріші, найрозумніші українці!

Повертаючись до нашої теми, поляки – в ЄС та НАТО. І перед виборами 2016 року Трамп полетів з візитом до Польщі, а це було результатом лобіювання очільників польської діаспори.

А Україна залишилася наодинці з ворогом та дурними очільниками. Ще є запитання???”

Андрій КлючевськийВелика ймовірність перетворення США в щось на кшталт нацистської Німеччини (за Трампа – ред.) вас не турбує? До речі, я впевнений, що перше що зробить та ж Камала Гарріс (кандидатка у віце-президенти від демократів – ред.) – пересаджає всіх БЛМ-ників Чорні життя важливі – ред.), бо, як то кажуть, “мавр зробив свою справу, мавр має піти”.  Саме Камала, коли була прокуроркою Каліфорнії, відправила за грати найбільшу кількість порушників порядку.

Тим часом, Трамп – популіст, а не республіканець. Можна вписати в бюлетені будь-кого, крім Байдена і Трампа, і таким чином не підтримати ні одного, ні іншого.

 

Svitlana Pavlenko: Мені зараз друзі  пишуть, як вони хвилюються. Нервують. Пішли проголосували взагалі всі.  Тепер питання, як порахують.

Просто давайте всі не забувати, що безвихідних ситуацій не буває. І навіть у випадку поганого результату  для цивілізації ми будемо чинити опір. Всіма доступними методами. Обов’язково щось придумаємо, Америка вистоїть.

А що там буде з Європою, не знаю. Все ж таки, Меркель багатьох людей туди запустила, до Європи не готових. Як Обама тут робив те ж саме. І Байден вже сказав, що збільшить кількість біженців з  якихось-там країн на 700 %. Трамп все це зупинив. Навіть мексиканці тепер чекають в Мексиці, хоч мексиканці, взагалі-то – свої.  Вони – консервативні. А ось ІДІЛу  сюди не хочеться. Ми щойно забули про вибухи в школах і на роботі. Тож залишається чекати.  А там війна план підкаже.”

 

Svitlana Owens: “Моя родина з Каліфорнії голосує тільки за республіканських кандидатів. Також всі євангельські церкви (українські, чи ні): баптисти, п’ятидесятники, недомінаційні в Каліфорнії голосують завжди і виключно за республіканців.
А от друзі мої, які належать до трохи молодшої категорії населення, до 40 років, голосують по-різному, залежно від чинників, які сформували тут їхні переконання: штату, місця роботи, віросповідання.

У ліберальній Міннесоті, згідно з недавнім опитуванням російськомовної газети, що включало всіх вихідців з колишнього СРСР, майже всі голосують за Трампа (~80%). ~10% не голосують або не підтримують ні того, ні іншого кандидата, і всього ~10%  – за Байдена”.

 

Nadiia Kalinichenko “Московія –  за Трампа, бо він вихваляє Путіна, а Байдена поливають брудом. “Молодці”, українці!”

 

Alex Saveliv: “Президент Трамп підписав надання Україні летальної зброї. Обама-Байден систематично ветували, тобто блокували виділення летальної зброї Україні.

Трамп підписав пекельні санкції проти Nord Streem-2, чим, фактично, зупинив цей проект.

 

Michail Babchuk: “Я проголосував за розвиток Америки, і тому Трамп в мене є президентом на наступні 4 роки. Щодо наших: знав одну українку, яка працювала зі мною на роботі, а потім виїхала жити до Львова, “бо Трамп буде президентом!” (після виборів у 2016-му – ред.). Вона кричала, як навіжена. А потім приїхала зі Львова до Рочестера і вимагала: “Імпічмент, імпічмент Трампу!”. Трамп це пережив і переживе ще багатьох українців-придурків, які кричать.

Американці – не дурні люди і голосують не за людину, а за порядок і розвиток Америки. Трамп – це народний президент, не був у партіях раніше.

Нам треба розвивати робочі місця і заводи в Америці, а не за кордоном. Тому американці проголосують за Трампа”.

Facebook

Global Village

Фото: https://www.nbcnews.com/, https://abcnews.go.com/