Полякова: “Кіркоров – не ворог, а ви всі – хворі”

А що, хтось вірив у патріотичну позицію Ольги? Серйозно?

Мережа продовжує коментувати свіжий скандал на тему спільного виступу Ольги Полякової з Філіпом Кіркоровим в Дубаї (Арабські Емірати).

Ще донедавна співачка постійно декларувала свою відмову гастролювати в Росії. Свого часу навіть зробила цим непогану промоцію власному шоу “Королева ночі“, перехопивши ту частину української публіки, яка “осиротіла“ після міграції до Москви Ані Лорак. “Корона“ першої дівчини вітчизняної попси майже одразу дісталася Поляковій. Надто після її гучних заяв – такого собі камінця в город Ані Лорак –  що “я теж могла би концертувати від Москви і до Хабаровська, але цього робити не буду”.

Але якщо Полякова не їде до Москви, то Москва до неї – дуже навіть так. В Еміратах Ольга виступила з відомим “кримнашистом” Кіркоровим на російському фестивалі PaRus, що вирішили провести на виїзді. Кіркорову, до речі, заборонений в’їзд в Україну через гастролі на окупованому півострові. Недавно він також знявся у відео на підтримку білоруського диктатора О. Лукашенка. Але все це не збентежило Полякову.

Історія наробила хайпу в мережі і викликала обурення багатьох українців. Не лише з приводу фотографії обіймів Ольги з Філіпом, також його словами про те, що “жодний політичний режим не зможе закрити любові між людьми, народами, країнами. Ми, люди, що жили в одній країні, говоримо однією мовою любові!“.

Тобто, знайома риторика про “одін народ“, тільки іншими словами.

Сама Полякова не бачить у ситуації моральної проблеми  і запевняє у своєму Інстаграмі, що Кіркоров – “нам друг“:

“Ось приїхала я з Еміратчини і бачу – розводять тут черговий с***. Це вже просто смішно.

Комусь не сподобалося, що я виступила з Філіпом Кіркоровим. Це, виявляється, “зрада”, а сам він – ворог України. Я, звичайно, могла би пояснити весь цей хейт загальними стресом та карантином, які дуже впливають на психіку, й без того пригнічену виборами, пандемією. І не звертати уваги на політично стурбованих і просто хворих на голову“.

Далі Ольга продовжує докоряти критикам, що ті не обурювалися раніше, на початку року, коли вона гастролювала в США та Канаді і вже тоді повідомляла всім про наміри співати разом з Кіркоровим:  

“А тепер щось пішло не так?! Це ж відколи Філіп Кіркоров, який став зіркою ще за царя Гороха, й слова кривого не сказав проти нашої країни, раптом зробився ворогом? А спілкування з ним стало злочином проти людства??? 

Моя позиція – чітка, вона не змінилася: буду виступати там, де хочу й з ким хочу?? В Росії не виступаю. В Дубаї я виступаю.  Якщо ця позиція не збігається з вашою, то це ваш клопіт“.

До слова – сам Кіркоров не раз говорив, що чекає запрошення виступити в Україні від президента В. Зеленського, бо добре знає, що “в Києві мене люблять“. Тож хайп навколо Еміратів, мабуть, варто сприймати і як своєрідний  лакмусовий папірець громадської думки з приводу його ймовірних гастролей в нашій країні.

Instagram

Global Village

Фото: https://tsn.ua