21 фото президента США та його родини, яких не друкують ЗМІ

Дональд Трамп і віце-президент Майкл Пенс та їхні родини, фотографії офіційні й не дуже.  З тих, які сьогодні рідко зустрінеш в мейнстримних американських ЗМІ.

Трамп сердитий, з виставленим вперед пальцем, з піднятим кулаком, зі скуйовдженою жовтою чуприною… Поруч – неусміхнена перша леді, Меланія.

Такою, переважно, бачили головну пару Америки її провідні ЗМІ протягом виборчого року, що минає. Втім, попередніх років – також. Зовнішній імідж глави держави, як і текстові повідомлення про нього, повинні були працювати на негативне сприйняття виборцями. Про інше, звичайно, й мови не може бути, зважаючи, що більшість американських медіа підконтрольні демократичній партії США. 

Значно рідше, натомість, публікували фото Дональда “з людським обличчям” – радісного, як батька й діда, в колі родини чи під час неформального спілкування.

 

Ще менше – його дружини, колишньої моделі та ефектної жінки. Ту вперто ігнорують гламурні видання. Не йдеться про перші сторінки чи бодай фото-сет.  Якщо й згадували Меланію, то, зазвичай, в контексті, що робить, на думку ЗМІ, не так: говорить англійською, займається доброчинністю, дає інтерв’ю, одягається. Попри те, що з елегантністю в пані Трамп – все гаразд.

Та ні, нічого особистого, просто “під роздачу” потрапила – вибори ж за вікном. 

 

Сьогодні – підбірка фотографій з мережі, автори яких побачили Д.Трампа та його оточення інакше – у вдалих ракурсах, усміхненими, нарешті, просто людьми.

Майкл Пенс з родиною.

Перша дочка Іванка з дітьми.

Трампи-молодщі: Дон, Іванка, Беррон, Ерік, Тіффані.

Global Village

Фото: https://www.cnbc.com/, https://abcnews.go.com/, https://people.com/, https://www.gettyimages.com/,  https://dailymail.com, ivankatrump