Джуліані : “Голосували” “Міккі Мауси”, мерці та порожні бюлетені” – та про інші порушення на виборах у США

Що розповіли юристи команди Трампа під час прес-конференції, про яку майже не згадують більшість ЗМІ і яку блокують адміністратори соцмереж.

Рудольф Джуліані: “Коли у виборчу ніч ми побачили, що Трамп програв у Пенсильванії, ми здивувалися – бо статистично такий відрив його суперника був майже неможливим. Та, звичайно, це були лише припущення. Тож ми розпочали розслідування, а також виступили з доказами патріотичні та хоробрі американські громадяни – надзвичайно велика їхня кількість. Стало швидко зрозуміло, що це була фальсифікація не просто в одному штаті – у низці штатів. І скрізь вона відбувалася майже за однією й тією ж схемою.

 Будь-який досвідчений розслідувач чи прокурор припустив би, що існував план заздалегідь, і фальсифікацію здійснювали централізовано. Насамперед, у великих містах і саме тих, які контролюють демократи, і де вже є тривала історія порушень на виборах. Лише ті, що з Філадельфії, могли би заповнити бібліотеку. Звичайно, говорю це саркастично, але єдиною несподіванкою для мене виявилося б, якби Філадельфія цього разу не намагалася  сфальшувати голосування.

Те ж саме – в Детройті, який теж контролюють демократи, в тім числі, тамтешні виборчі комісії та правоохоронні органи. На жаль, вони також мають там деяких приязних до себе суддів”.

Приклади фальсифікацій:  В Пенсильванії спостерігачам від республіканської партії – щонайменше 60 підтвердили це під присягою і готові свідчити в суді –  не дозволяли стежити за  підрахунком голосів. Вони знаходилися в спеціально відгородженій ділянці й занадто далеко, щоб могти щось чітко бачити й вести спостереження. Крім того, їх ображали та фізично відштовхували. Суддя виніс рішення на їхню користь і наказав дозволити спостерігачам перебувати на відстані шести футів від місця підрахунку в центрі у Філадельфії. Але це рішення суду було скасовано після апеляції чиновників.

Таким чином спостерігачі від республіканців не змогли переконатися, серед іншого, як саме голосували бюлетені, надіслані поштою. “Могли бути голоси хоч Міккі Мауса, мерців, або ж одна і та ж особа “голосувала” 30 разів. Або й просто – неналежно, чи й незаповнений бюлетень. І все це траплялося на цих виборах, масово” – наголосив Джуліані.

“Тож перерахунок голосів, отриманих поштою в Джорджиї, нічого нового не скаже – бо ці сфальшовані голоси просто порахують ще раз, але не нададуть підписів, які збігалися б з бюлетенями. Тим часом, у Пенсильванії, де в нас є найбільш точні докази – було вкинуто 682 770 сфальшованих бюлетенів, але їх не перевірили“.

В цьому ж штаті, попри те, що відсутнім виборцям забороняється виправляти будь-які помилки в бюлетенях, деяким все ж давали таку можливість –  але не тим, хто з республіканських районів.

Працівники служб соціологічних опитувань з Пенсильванії та Мічигана дали свідчення під присягою про отримані  вказівки від їхніх керівників. Один із заявників повідомив, що в Пенсильванії було наказано присвоювати бюлетені без імен випадковим людям. Внаслідок чого 15 000 громадян у Пітсбурзі, з’явившись на виборчі дільниці, дізналися: їхні голоси вже були віддані від їхнього імені.

Керівник у Мічигані дав вказівки працівникам змінити дати в заочних бюлетенях, аби виявилося, що наче б то їхні власники прибули голосувати раніше, ніж планували. Що дозволяло проводити маніпуляції з голосуванням – як повідомила Джессі Джейкоб з Детройта.

Також працівникам було наказано не вимагати посвідчень особи з фотографіями у виборців Мічигана, хоча законодавство штату вимагає цього.

 

Вкид бюлетенів за демократичного кандидата, як описують очевидці, виглядав так: “Зранку о 4.30 в Детройті до центру, де рахували бюлетені, під’їхала вантажівка, яку спершу прийняли за продуктову – так думали працівники, які побігли зустріти авто. Але там була не їжа, а тисячі й тисячі бюлетенів – в сміттєвих кошиках, паперових мішках, картонних коробках. Їх висипали на столи в центрі для підрахунку. І виявилося, що всі без винятку ці документи були за Байдена. Чимало бюлетенів не мали жодних необхідних позначок – бо були виготовлені дуже швидко й недбало. Щонайменша їхня приблизна кількість – 60 000, найбільша – 100 000. Чимало бюлетенів вкладали до лічильної машини тричі, і щонайменше троє американських громадян готові присягнути про це в суді.“

У Вісконсіні приблизно 100 000 бюлетенів відсутніх виборців слід було визнати недійсними, оскільки на них не надходило заявок. Тож невипадково  Джо Байден випереджує президента Трампа в цьому штаті приблизно на 20 000 голосів. “Та якщо порахувати саме законні голоси, то Трамп виграв Вісконсін”, –  впевнений Джуліані.  

Імена людей, що виступили зі свідченнями, наразі не розголошують з міркувань безпеки: “Бо їх можуть звільнити з роботи, залякувати й погрожувати. Як це сталося з кількома адвокатами республіканців, які були змушені звільнитися з нашої команди. І вже зараз у нас є люди, які потребують захисту“.  

Тим не менш, лише в Мічигані є понад 220 свідчень про порушення, зроблених під присягою.  Всього ж таких – близько 1000, і, як кажуть юристи Трампа, щодня з’являються нові. Усі свідчення  передані до суду.

Джуліані також заявив про “низку інших доказів, які на даний момент я ще не можу оприлюднити“.

Сідні Павелл про електронну систему “Домініон“, яка була задіяна на американських виборах: “Ми це щоразу більше відкриваємо щодня: масований вплив комуністичних грошей через Венесуелу, Кубу та, мабуть, Китай і перешкоджання  виборам тут, в США. Системи для голосування, програмне забезпечення для наших виборів свого часу були створені для Уго Чавеса у Венесуелі – щоб він перемагав на виборах постійно. Але в нас є сильний свідок, який пояснив, як усе це працює. Його свідчення бере участь у судовому процесі в Джорджиї. Воно надзвичайно детальне, оскільки він був з Уго Чавесом у той момент і бачив, як можна скерувати систему, щоб вона забезпечувала перемогу саме йому.

Одна з рис цієї системи – вона може перевертати голоси, встановлювати алгоритм, що можливо,  був задіяний по всій країні. Щоб забрати певний відсоток голосів від президента Трампа і обернути їх на користь Дж. Байдена. Не дивно, що в настільки  багатьох штатах це зламало алгоритм. Це було підключено в систему, яка почала давати збій. І саме тоді через задні двері приносили ті бюлетені, які всі одностайно виявлялися за Байдена… Як-от, 186 000 виключно за нього. Це з такою ж статистичною “вірогідністю“, якби ви підкидали монету 186 000 разів, і стільки ж вона падала саме решкою, та не інакше.“

Звернення до ЗМІ: “Ви говорите вашим аудиторіям, що доказів порушень нема. Але це тому, що висвітлення виборів у ЗМІ майже таке ж саме нечесне, як і самі вибори. Американські громадяни повинні про це знати, і у вас нема права приховувати від них  інформацію. Як і брехати – що ви й робите.

Те, що зараз відбувається у нашій країні – це жахливо, і цензура, яку ви впроваджуєте, тільки погіршує ситуацію. Ви повинні були викривати порушення, бо це – ваша робота. Натомість, її сьогодні замість  вас виконуємо ми, юристи. Поки ви продовжуєте приховувати.“

(Повна версія прес-конференції – на відео).

Фото: https://cnn.com

Global Village