Глобалістів ще можна зупинити – якщо людство повстане

Коронавірус – лише початок, бо китайською стане і світова економіка. Таку суспільно-політичну модель запланували для планети її великі гравці, але наразі ще маємо шанс це відвернути.

Велике Скидання, або для чого насправді збирають Давос

Сьогодні, як і вчора, найлютіші вороги людства знаходяться серед інтелектуалів та магнатів, які виросли з тієї ж самої ідеологічної колиски. Це їхні гроші фінансували ідеології минулого століття. З повоєнного періоду вони створювали аналітичні центри та збиралися на наради, як-от Світовий економічний форум у Давосі. Організація, заснована в 1970 році німецьким економістом Клаусом Швабом, цього року оновила “керівництво для компаній епохи четвертої промислової революції”.

Іншими словами –  Великого Скидання. Якщо Вам більше подобається – економічного та соціального Перетворення.  

На тему Давосу журналістка  Анджела Манганаро пише: “Щороку в середині січня в маленькому селі швейцарських Альп приймають президентів та прем’єр-міністрів, промисловців, мільярдерів, впливових науковців, спортсменів, акторів, новаторів… Все можна зробити з Давосу, і тому форум забезпечує максимальну прозорість того, що там відбувається (зазвичай, багато зустрічей можна спостерігати онлайн)” . Не знаю, чи ця авторка – просто наївна або, може,  недобросовісна. Бо той, хто йде на велику зустріч, чудово знає: справжня угода відбувається в готельних номерах за зачиненими дверима. Та не з мікрофонами і за присутності телекамер.

А тепер згадаймо Давос-2004-го, коли Білл Гейтс передбачав, що світ буде охоплений епідемією в 2006 р. Сьогодні Гейтся також вважають відповідальним за поширення коронавірусу, але об’єктивно розповіді про пандемію звучали  в романах та фільмах уже впродовж десятиліть. Це – не несподівано. Тим не менш, важко заперечити, що Covid-19 відомі магнати використали для здійснення того, що вони називають Четвертою промисловою революцією. Ми ж повинні зрозуміти, що означає четверта революція, яку слід називати робототехнічною й електронною, та не промисловою.

Коронавірус як перший крок до суспільства хробаків

Отже, зменшиться потреба в робочих руках, і буде більше машин. Наступним кроком стане  підшкірний біочіп і, як наслідок, загальний контроль кожної особи. Або диктатура, вона зробить суспільство спільнотою хробаків, готових до ліквідації, щойно вони не дадуть потрібного продукту. Я написав  про це ще в 2010 році, тому емоційна хвиля минулих місяців мене не вражає. Я не пророк, але сьогодні бачимо достатньо, щоб вважати Велике Скидання більш, ніж передбачуваним.

У нас нема раціональної мотивації для блокування. Адже ніхто в здоровому розумі не побажає відмовитися від звичних контактів. Це перетворилося в придушення економіки та поставило на межу виживання мільйони малих і великих бізнесів.

Але давайте не забувати, що наші предки жили з вірусами. Тисячі чи й мільйони загинули, але люди все одно продовжували працювати і починали знову.  Чому ж з новим вірусом людству нав’язали іншу модель поведінки?

Серед різних теорій про коронавірус є ризиковані, aле те, чого не можемо недооцінити –  це сучасний тероризм у ЗМІ. Його диктують видання як зліва, так і справа.

Національні телевізійні мережі нав’язливо говорять про коронавірус, хворих та мертвих під час усіх випусків новин, з ранку до ночі. За трохи менше півгодини новин, двадцять хвилин з них присвячені нібито пандемії. Неважко зрозуміти, що це покликано створити паніку та депресію серед найслабших та найчутливіших людей.Хоч, наприклад, у 1969 році мільйони людей хворіли грипом, і смертей від нього не бракувало. Але новини повідомляли про це як про природне явище і так, щоб не викликати тривоги (https://www.youtube.com/watch?v=2HTV7sLjPgo)

Мова зараз не про заперечення небезпеки коронавірусу. Просто згадайте, щоб уникнути хвороб, лікарі завжди радили профілактику. А скільки разів ми чули про це? Чому за останні місяці про неї мало чи нічого не говорять? Очевидно, що чекають вакцин. Хто ж після стількох жертв заперечить потребу вакцини? Відтак прибуток Гейтса і Ко буде просто колосальним і цілком достатнім, щоб фінансово повністю контролювати планету. Хоч замість вакцин слід просто посприяти імунному захисту організму.

Тим часом, з минулого березня слово “профілактика” було напівзакритим. Зате кількість смертей збільшується, надто, серед тих, хто не постраждали від коронавірусу … Зараз тисячі вірусологів та інфекціологів спростовують обмеження та маски,  але їх рідко запрошують  на телебачення: щоб не звели нанівець науковими доказами необхідність дурниць, нав’язаних поневоленим урядам.

 

Замість західної цивілізації – китайська модель

Чому вони не говорять правди? Які справжні причини вірусу, що про них не можна сказати? Деякі оглядачі вказують на глобальний борг великих банків. Я не економіст, але це мене не переконує. Натомiсть думаю, що коронавірусом прагнуть запустити економіку та соціальну політику Китаю, довівши до відчаю сотні мільйонів західних робітників. Адже для глобальних гравців прикладом для наслідування є китайські робітники, ті виживають із значно нижчими зарплатами, ніж західні.

До того ж, нехристиянські народи не дбають про поняття свободи, їм достатньо лише їсти та розважатись. Тому знищення християнства, для якого свобода особистості – найвища цінність, є частиною Великого Скидання. Обрання папою (Франциском – ред.) колишнього кардинала Бергольо служить саме цій меті.

Здається, господарі Давосу хочуть, щоб ми опинились в становищі жаби, яка втрапила в киплячий казанок.  Блокують одних тут, інших – там. Руйнують західну економіку, тоді як китайська рухається вперед. Нас збираються зварити, як ту знамениту жабу. І це можливо завдяки співучасті тих, хто повинен нас захищати: урядів, магістратів, засобів масової інформації та сил правопорядку.

Все свідчить про те, що магнати, які визначаються як “Глибока держава” або “Істеблішмент”, через ув’язнення всіх по домівках та тероризм у ЗМІ перевіряють реакцію населення. Якщо суспільстов не відреагує, вони підуть на більше примушування, на жорсткіший психологічний та юридичний гніт. Якщо ж, навпаки, люди зреагують, Молох зупиниться, але за ним доведеться пильно стежити. Звір ніколи не відмовиться від своєї антилюдської програми.

Що зробити, щоб не стати жабою в казанку?

Перш за все, ми повинні вимагати в уряду ясності щодо вірусу та його поширення. Неможливо, щоб, починаючи з Китаю, він перестрибнув всю Азію і настільки швидко дістався до провінції Бергамо в Італії. Потрібнa чіткість щодо ефективного значення масок (які насправді шкідливі); потрібно скасувати ув’язнення по домах та тероризм у ЗМІ. Дозвольте голосам поза хором, авторитетним професіоналам, брати участь у ток-шоу та телевізійних новинах набагато частіше.

А якщо уряд глухне, люди мають право організовувати демонстрації, що заливають вулиці. Що стосується сил порядку, то вони теж перебувають у “жаб’ячому горщику”. Накази ж виконуються лише тоді, коли є частиною демократичної справедливості. Коли ж гідність  більшості громадян несправедливо принижують, залишають їх без роботи, жахають смертю, а також ізолюють соціально й емоційно, сили порядку не зобов’язані підкорятися уряду. Бо велика депресія гірша від смерті.

Як сказав мені один рішучий хлопець після рішення про введення нових обмежень: “Йдеться про те, щоб жити по-людськи чи помирати повільно. Вони не залишають нам іншого виходу ”.

Додам: якщо Скидання буде завершено, ми отримаємо найгуманнішу в історії, але диктатуру. З інвазивними електронними елементами управління, такими як біочіп –  хоча вже зараз і смартфонів вистачає –шляху назад не буде.

Ідеологію Гейтса, Рокфеллера, Сороса і Ко можна зупинити лише в тому випадку, якщо люди повстануть якомога швидше. Знищення економіки уже розпочалося. Тож об’єднання зусиль ніколи не було настільки важливим для наших сімей та суспільства.

https://www.marcotosatti.com/2020/11/18/nobile-the-ideology-of-gates-rockefeller-co-can-be-stopped/

Агостіно Нобіле, Португалія

Фото вуличних протестів у Лондоні після обмежень, запроваджених в зв’язку з коронавірусом: https://sputnik-georgia.ru/

Про автора: Професор історії музики, який також вивчав нехристиянські релігії. З цією метою прожив 10 років в мусульманських та буддійських країнах. Досвід, за його словами, лише зміцнив його переконання як вірянина католицької церкви. Одружений, має двох синів, живе з родиною в Португалії.