"Купіть собі зброю“

 

Будьте чоловіком. Будьте Громадянином. Вмійте захистити себе і своїх близьких – переконливий допис того, хто зброю вже купив.

Купіть собі гвинтівку. Це недорого. Дешевше від  модного телефону. Армійський карабін можна купити за 200-300 доларів.

Ще за 50 купіть сейф, ще за 100 – сотню набоїв. Купіть гвинтівку на останні гроші. Якщо їх нема, продайте якусь непотрібну хрінь, і купіть гвинтівку.

Це – легально. Знайдіть час (трохи), зберіть довідки (всього 2 і в одному місці), пройдіть курси, складіть іспит і отримаєте дозвіл. Дізнайтеся в https://www.facebook.com/zbroya.info?fref=ts , як це зробити правильно. І купіть гвинтівку. І раз на півроку ходіть стріляти на полігон, щоб не забути, як це – стріляти. Щоб не забути, як це – бути чоловіком.

Це необхідно. Вам не доведеться думати, чим зустріти ворога або бандита. Вас не чекатиме дилема –  скинутися  з даху або повіситися, після того, як на ваших очах тварюки зґвалтували вашу жінку або дитину.

Вам не доведеться дізнаватися, як жити далі під ворожим чоботом: ви встигнете вбити п’ятьох. Або двох. Або хоча б одного. Але їх стане менше. І, якщо нас буде багато, їх ВЗАГАЛІ не стане. Тому, що за кожним кутом на них чекатиме куля.

Це – гарантія життя. Життя країни, життя ваших близьких, ваших дітей і онуків. Хоча б один ствол на 2 українських чоловіків – це 6 000 000 стволів. Це, щонайменше, 10 – 12 мільйонів убитих солдатів ворога. Це, щонайменше, 10-12 мільйонів мертвих ґвалтівників і вбивць. Хоча б один ствол на 2 чоловіків – і нашу країну не перемогти. НІЯК!!!

Ви скажете, що захист країни – прерогатива держави. Неправда. Як багатство країни починається з багатства її громадян, так і захист країни починається із захисту самих себе.

Ви скажете, що держава повинна дати вам зброю, коли знадобиться. Не дає? Ну, і хрін з ним. Нагадую: у нас не можна легально купити і носити бойовий пістолет. Але гвинтівку, карабін або рушницю – можна. Ні, ПОТРІБНО!

Держава – це ви. Країна – це ви. Тож зробіть же так, щоб мерзота боялася до нас пхнутися, знаючи, що кожен будинок –  озброєний.

Купіть гвинтівку. І навчіться нею користуватися, якщо ще не вмієте. Щоб одного разу не пошкодувати про те, що її у вас нема.

Будьте чоловіком. Будьте Громадянином. Купіть гвинтівку!

Facebook

Volodymyr Veniaminovych

 Фото: Volodymyr Veniaminovych