Портрет Зеленського – на пам’ятнику військовим

 

Випадково чи своєрідне бачення художником, але обличчя чинного президента, який в армії ніколи не служив, прикрасило собою монумент воїнам.

У День Сухопутних військ України, на території Командування Сухопутних військ ЗСУ, що по вулиці Дегтярівської у м. Києві, відбулось урочисте відкриття стели присвяченої винуватцям свята, а саме – Сухопутним військам.

Основною родзинкою цього твору мистецтва, за словами тих, хто вже бачив цю стелу, стала неймовірна схожість двох персонажів, намальованих на стелі, із обличчями двох діючих “видатних” військових начальників, а саме на обличчя пана Зеленського – Верховного Головнокомандувача ЗСУ, та генерал-полковника О. Сірського – діючого командувача Сухопутних військ.

Сказати мені більше нема чого. До того ж – “митець так бачить”. Побачте ж й ви, любі українці і зрозумійте: “АРМІЮ ТРЕБА РЯТУВАТИ ВІД ГЕНСЕКІВ РАДЯНСЬКИХ ЧАСІВ”.

Р.S.Кажуть, що ідея композиції належить ще одному генералу – генералу Голоднюку! Це той генерал, що вже 15 років ходить у заступниках командувача Сухопутних військ і, як ми розуміємо, “справу свою” він знає добре – за те його і тримають ці довги роки.

P.S.2. Надійшла ще інформація, що на відкритті стели очікували пана Зеленського але не судилося. Мої співчуття пану Голоднюку. Як в анекдоті: “и сєна нема и перед ребятами неудобно”

Роман Ковальов (Роман Ковальов)

Фото: Роман Ковальов