США, битва за свободу. Техас проти Пенсильванії, Мічигана, Вісконсина та Джорджії

 

Техас звернувся до Верховного Суду США із історичним позовом проти Пенсильванії, Мічигана, Вісконсина та Джорджії. Позов був складений та поданий Генеральним прокурором, заступником Генерального прокурора та Спеціальним радником Генерального прокурора Техасу.

Сполучені Штати Америки заклякли у глибинному шоці. Позов до чотирьох штатів бойових дій –  не про кількість фальшивих бюлетенів, а їх більше мільйона. Не про фальшиве голосування поштою, де сотні тисяч порушень. Не про голосування по декілька разів, а таких – сотні тисяч випадків. Не про голосування померлих, яких десятки тисяч. Не про підкупи, не про систему Dominion, яка сфабрикувала сотні тисяч голосів. Мова про Конституцію США. Техас у своєму позові заявляє про фундаментальне порушення прав штатів та громадян, що прописані у Конституції США, у двох положеннях.

Перше. Штати не можуть змінювати виборчі закони у неконституційний спосіб. Конституція США чітко говорить: “Час, місце та спосіб проведення виборів можуть бути встановлені законодавчими зібраннями штатів, або Конгресом”. Друге. Штат не може мати різних способів та правил голосування всередині своїх власних округів. І перше, і друге положення Конституції США, як йдеться у позові Техасу, були брутально порушені. Порушені цілеспрямовано та відверто. Керували тими діями губернатори, державні секретарі, генеральні інспектори та генеральні прокурори тих штатів. Техас прямо вказує, що надання громадянам Пенсильванії, Мічигана, Вісконсина та Джорджії антиконституційних прав, безумовно, порушує конституційні права громадян Техасу. Це абсолютно незаперечний факт, що призвів до порушення єдності виборчих та конституційних прав, а також до прямого викривлення, якщо не відвертого порушення, Конституції Сполучених Штатів Америки.

Цей прямий наступ на Конституцію США супроводжувався ще одним вкрай брутальним порушенням, а саме: всі ті зміни до виборчих законів штатів були здійснені не їхніми законодавчими зібраннями, а постановами і наказами виконавчої влади, та рішеннями судів. Це відверте знущання з Конституції. Різні правила голосування всередині штатів також прямо та відверто порушують Конституцію Сполучених Штатів. Нема вже жодних сумнівів, що такий брутальний наступ на Конституцію та на американських громадян цими штатами, а також Арізоною та Невадою, був давно запланований та вкрай жорстко скоординований. Нема, фактично, жодних сумнівів і в тому, що цей державний та конституційний переворот керувався та спрямовувався Обамою, Клінтон, Соросом та, можливо, Фондом Форда, а також іншими заколотниками.

Техас піднівся проти перевороту та заколоту на захист Конституції, громадян та Америки. Справа отримала назву “Техас проти Пенсильванії”. На його бік вже стали Міссурі, Алабама, Арканзас, Флорида, Індіана, Канзас, Луїзіана, Міссісіпі, Монтана, Небраска, Північна Дакота, Оклахома, Південна Кароліна, Південна Дакота, Теннессі, Юта та Західна Вірджинія. Окремий та ще більший позов подала Арізона. Це було лише питанням часу, коли піднімуться штати проти того жаху, що був скоєний 3 листопада 2020 року.

Штати піднялися. Звичайно, що ці 18 штатів – це далеко не межа. В принципі, вистачило й лише одного позову такої потужності від Техасу, щоб підірвати й без того розпечену та вибухову ситуацію. Зараз все вибухнуло. Президент Трамп заявив, що він подав документи до Верховного Суду, аби приєднатися до позову, як поcтраждала сторона. На суботу у Вашингтоні запланований “марш мільйонів” на захист Конституції, США, громадян та їх прав.

http://www.ea-ua.info/

Олексій Коломієць – Президент Центру європейських та трансатлантичних студій

P.S. Верховний суд відхилив позов Техасу, заявивши, що штат  “не продемонстрував пізнаваного в судовому порядку інтересу до способу проведення виборів в іншому штаті”. Попри це, юридична команда Трампа не збирається складати зброї, боротьба продовжується.