Американський астролог Пітер Новак: буде нелегко, але чинний Д. Трамп стане 46-им президентом США

 

Зараз багато хто заявляє, що “ніщо щодо виборів не є офіційним до 6 січня”. I 8-го січня поєднання Плутона з Місяцем підтверджує цей висновок.

Зате з першого тижня січня все стає дедалі інтенсивнішим та ризикованішим. Все, повністю ВСЕ, вирішиться вже в перший тиждень січня.

Зазвичай, більшість виборів, церемонія в Конгресі 6 січня, – це лише формальності. Але не цього разу. Тим часом, демократів чекає грубий і неприємний сюрприз. Попри те, що зараз їм кажуть:криза минула, і все вирішено на вашу користь. Далебі не так.

У Джо Байдена в неділю, 20 грудня, відбувся зворотний перехід до опозиції Плутон / Марс. Трамп того ж дня отримав транзитну опозицію Плутон / Сатурн. Опозиція Плутона / Марса Байдена говорить нам, що він опинився у смертельній битві і буде боротися за своє життя.

У мене є постійний прогноз, що Байден залишить свої позиції приблизно 29 грудня. Зараз я вважаю, що це можливо у період ~ 29 грудня – 2 січня, у цей час він передає повноваження кандидата в президенти від демократів Камалі Гарріс. Щоб вона встигла пронести м’яча останні п’ять ярдів, що залишилися до 6 січня.

Можливо, саме тому провідні американські ЗМІ зробили недавно такий різкий поворот, висвітлюючи історію корупції Хантера Байдена вже після виборів. Перед виборами, коли ці новини могли вплинути на наслідки голосування, ЗМІ відмовились описувати цю справу, а зараз  раптом змінили своє ставлення. Та це не тому, що несподівано знову згадали про свій журналістський обовязок – просто у такий спосіб відкривають шлях Байдену-батькіові, щоб йому зручніше піти з посади ще до 6 січня.

Натомість, опозиція Плутона / Сатурна в  Трампа каже, що зараз він задіяв небо і землю для досягнення своїх цілей, незалежно, скільки це коштує. Він знешкоджує все, що заважає його меті. Трамп не відхиляється від мети і готовий забруднити руки, але винести сміття з дому.

Ця опозиція Плутона до Сатурна є одним з найбільш руйнівних аспектів. З астрологічної карти наймогутнішої людини  планети випливає, що Трамп використовує величезну владу, що має в своєму розпорядженні, дуже драматично, жорстоко, ефективно й руйнівно. Такі аспекти Плутона / Сатурна часто порівнюють з “ударами молота” або “смертельними ударами”. До речі, перша битва у Другій світовій війні розпочалася під знаком опозиції Сатурна до Плутона.

Те, що ці два чоловіки, Дональд Трамп та Джозеф Байден, мають згадані аспекти в своїх астрологічних таблицях, так само, як і поєднання Юпітер / Сатурн в небі, ще більше підвищує ставку в їхній боротьбі протягом наступного тижня.

 

Сполучення Юпітер / Сатурн, зазвичай, приносять великі й знакові геополітичні події, тому наступний стане тижнем великих новин.

Це також великий тиждень для зірок у небі. Сатурн переходить у Водолій, тим самим офіційно закінчуючи Стелліум Зовнішньої Планети 2020 року в Козерозі, який завдав світові стільки горя. Сатурн править і Козерогом, і Водолієм, тому він однаково сильний в обох знаках. Потім в суботу вранці Юпітер наслідує їхній приклад і також потрапляє у Водолій. Юпітер набагато щасливіший і вільніший у Водолії, ніж у Козерозі, тому це плюс. Юпітер, який виходить з Козерога, також повинен зменшити корупцію в уряді.

Потім у понеділок, 21-го, Юпітер і Сатурн об’єднуються за 0 градуса 28 хвилин Водолія. У неділю та понеділок увечері, відразу після заходу сонця, ви повинні мати нагоду побачити їх, низько на західному небі. Погляньте, якщо зможете, адже люди не бачили цих двох так близько вже майже 800 років. Приблизно  243 роки тому транзитний Плутон обертався навколо Сонця і тепер знову поєднується з Місяцем США, як це було в липні 1776 року.

Це перший зв’язок Плутона з Місяцем США за останні два століття. Востаннє, коли це сталося, вся нація боролася за своє життя. Відчуважте, як це зараз?

Вперше Плутон потрапив у одноградусну кулю Місяця США 6 грудня, а покидає її в середині лютого. Перш, ніж повернутися, і робити це знову й знову і знову протягом наступних кількох років.

Підготуйся до того, щоб тебе побили сирою і кривавою, Америко.  Це те, що на вечерю.

Я не можу переоцінити інтенсивності, тиску, істерії та почуття страху (небезпеки / загрози / кризи / зневіри / ненависті), які американська нація буде відчувати протягом наступного місяця. Такі явища супроводжують поєднання Плутона та Місяця.

Та все ж нагадаю: на початку листопада я передбачав, що ця виборча драма досягне різкого переламу у період “Різдвяного дива”, приблизно 19-21 грудня.

Як вже знаємо, Верховний суд продемонстрував минулого тижня, що  абсолютно не хоче бути тим, хто вирішує ці вибори. Тому, швидше за все, вони знову відхилять справу і просто нададуть можливість голосувати Палаті представників. Це  МОЖЕ бути, і саме тому я бачу, що найбільша перемога Трампа відбудеться не 6 січня, а через кілька днів, з 8 по 13 січня.

Facebook

Пітер Новак (Peter Novak), США

Фото: https://www.thesun.co.uk/, https://www.bostonherald.com/

Про автора: Астролог Пітер Новак свого часу передбачив першу президентську перемогу Д.Трампа ще в липні 2015-го р.  Більше:  http://www.pathfinderastrology.com/