Білий дім, Різдво, перша леді - 22 фото

 

Фотоколекція кращих різдвяних світлин Меланії Трамп.

Найефектніша перша леді цього сторіччя, зазвичай, отримувала не надто багато медійної уваги, якщо порівняти з попередницями. Або, коли така увага й була, то, переважно, негативна.

Що не дивно, зважаючи на щиру ненависть більшості ЗМІ до її чоловіка, Дональда Трампа. Попри те, Меланія завше тримається саме як леді й належить: спокійно, стримано, шляхетно. В тім числі, й коли дбає про головну ялинку країни – в Білому домі. 

Фотоколекція кращих різдвяних світлин Меланії Трамп з 2017-го по 2020-й:

Мало хто знає, що різдвяні приготування в Білому домі розпочинаються ще влітку. Один з обов’язків дружини президента –  затверджувати остаточний дизайн, від тематики свята до дрібних деталей декору.

 

Зазвичай, в кімнатах Білого дому встановлюють від 27 до 36  ялинок. Головну  найчастіше виставляють у Блакитній кімнаті, рідше – у Вхідній залі.

Так було не завжди: в часи президента Теодора Рузвельта Білий дім взагалі обходився без ялинок. Рузвельт вірив, що прикрашати ними оселі – шкідлива звичка і намагався в такий спосіб привчити співгромадян берегти довкілля. 

Сьогодні ж Білий дім прикрашають як живими, так і штучними деревами. Заповіти Рузвельта теж врахували: посадили ялинку в так званому Еліпсі Білого дому, тож щороку прикрашають одну й ту ж красуню, замість того, щоб спилювати нову. Так само й гірлянди на ялинці – лише енергозберігаючі. 

А найпершу ялинку в Білому домі встановили ще 1889-го. Прикрасили справжніми свічками й іграшками. Традицію започаткував президент Бенджамін Гаррісон.

За честь стати головною ялинкою Білого дому змагаються дерева з усієї країни. В конкурсі беруть участь десятки лісових господарств США.

Відтак вже 30 листопада можна починати милуватися різдвяними декораціями  в Білому домі.

А цьогоріч  темою Різдва стала “Прекрасна Америка”. За втілення ідеї відповідає Меланія Трамп.

Global Village

Фото: https://www.thedailybeast.com/, https://insider.com, www.whitehouse.gov, https://www.elle.com/